Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek,hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,hogy ne legyek szerelmes a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
4éve ismerem,azóta legjobb barátok vagyunk,kissebb-nagyobb kimaradásokkal.Egyszer nem voltunk joba 3hónapig,előtte is kezdett bejönni aztán kibékültünk és megint kezdtem belezúgni aztán megint összevesztünk stb össz-visz 3 nagy veszekedésünk volt és akárhànyszor kibékültünk mindig elkezdtem érezni iránta.Nem szeretnék össze jönni vele szoval olyat ne irjatok hogy mondjam el és hátha együtt leszünk.Mit tehetnék hogy ne érezzek iránta semmit?

2021. febr. 21. 20:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem oda írni hogy továbbra is jóba akarok vele lenni mert nem akarom elveszíteni+minden nap találkozunk mostanában
2021. febr. 21. 21:00
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, akkor majd elmúlik.
2021. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne napi szinten találkozni
2021. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy belé, akkor miért nem akarsz összejönni vele...?
2021. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy, miért nem akarsz vele összejönni? Ez logikátlan. Esetleg neki van barátnője, vagy ilyesmi?
2021. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

Ezt személyes tapasztalatból mondom hogy ne jöjj össze a legjobb barátoddal. Mert ez már velem is megtörtént. Az elején úgy tűnt hogy még jobb lett a baratsagunk is attól hogy össze jöttünk. Viszont pár napja szakítottunk, és teljesen elveszítettem a barátságát is. Mondjuk vissza gondolva örülök hogy már nem vagyunk joban sem. Mert ha hamarabb tudom hogy mit csinál a lányokkal, én szoba sem allok vele. Mi azért szakítottunk mert össze vissza csalt. És a közös ismerőseink előtt is megalázott ezzel.

Sajnos az emberek máshogy viselkednek a barátaikkal mint a párjukkal, ezért sem szabad hogy a barátságból szerelem legyen. Mert ezzel egy lapra felteszel mindent és ha nem jön össze amire azért eléggé nagy esély van, akkor minden ami eddig volt oda lesz. És szerintem ne tedd, próbálj sok zenét hallgatni és nekem az olvasás is sokat segîtett. Nyomd el magadban az érzést mert ha fontos a baratsagotok akkor nem jó ha kiderül hogy te máshogy érzel. De ez csak az én véleményem és tapasztalatom. Csináld azt, amit jónak látsz. Remelem jól fogsz dönteni! Sok szerencsét! (Ehhez azért az is kell❤️)

2021. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék összejönni vele ,mert tudom hogy viselkedik mikor egy kapcsolatban van plusz nem szeretném elveszíteni ha szakítanánk.
2021. febr. 22. 05:39
 8/9 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz az érzéssel..nekem is volt, és már elmúlt
2021. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thispain ***** válasza:

#6 Normális esetben ha elmélyül egy barátság azáltal, hogy a 2 ember összejött, nagy valószínűséggel az a kapcsolat mély marad, és ha a két ember rendelkezik diplomata képességekkel, a barátság a szakítás után is megmarad.


A másik dolog, hogy én személy szerint az érzések esetében az elnyomást nem javaslom. Hasonlóképpen hatna, mint a gőz a teáskannában. Ha túl sok, felrobban, ha kevesebb, kb. életed végéig feszít belülről, ami felesleges szenvedést okoz.


Ha lehűteni nem tudod, vagy nem akarod azzal, hogy beteljesíted, engedd el inkább.

2021. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!