Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek szerint tényleg szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tényleg szerelmes belém a lány? 18f

Figyelt kérdés

Van egy lány a külső gyakorlati helyemen, akivel két hetente négy napig dolgozok. Ő egy tipikus jó lány fajta, szeret könyveket olvasni, szabálykövető, nincs a középpontban, de szívesen megnyílik előttem. 17 éves, karcsú, de átlagos külsejű, barna hosszú, göndör haj, 165 cm magas, zöld szemű.

Szóval a lány december óta dolgozik nálunk, első nap a bemutatkozása után nem beszélgettünk, ismerkedett az új hellyel. Három-négy hét után többször beszélgettünk magunkról, a suliról, hobbikról meg ilyen basic dolgokról. Szeret rám figyelni, mindig van szemkontaktus, meghallgatja a történeteimet, többször elmosolyog rajta még akkor is, ha nem igazán érdekes. Ha tőle kérdezek valamit, zavarba jön.

Nekem még nem volt barátnőm, nem ismerem úgy annyira a kezdőleges jeleket.

Bírom a lányt, nagyon jó a társasága, és szeretek vele beszélgetni, csak úgy külsőre nem igazán a zsánerem. Belém zúgott a csaj, vagy én értek valamit félre? Túl merész lennék, ha elhívnám sétálni?



2021. febr. 21. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Szerelmes beléd, ezek a jelek arra utalnak!
Nem szerelmes beléd, nagyon félreértettél valamit!
Nem hozzád való a lány, csak barátok lehettek!
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszel neki. Csak akkor hívd el sétálni, ha komolyabbat szeretnél tőle.
2021. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavaztam, de ha nem értékeled túl a viselkedését, tekintettel arra, hogy komoly lánynak írod őt le - akár jelzés is lehet a viselkedése a Te irányodba (és várja, hogy elhívjad sétálni).

Az a tény, hogy külsőre most még nem jön be, attól még nagyon megtetszhet Neked a személyisége miatt. Úgy látom, hogy ezt nagyra értékeled nála. Bizonyára nem bányarém. Viszont a szépség mulandó (megszokhatod a mostani küllemét), de a jellem többnyire állandó, és ez a fontosabb. Ugyanakkor - fölöslegesen ne szédítsd őt, csak ha valóban vonzódsz is hozzá. Hosszabb idejű randevúzással majd jobban megismeritek egymást. Számíthatsz azzal is, hogy ő szakít veled. Ezt az elején egyik fél sem tudja.

2021. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélyed nála. Nem hiszem hogy beléd szeretett volna, de szerintem érdeklődik irántad. Próbáld meg elhívni valahova
2021. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szerintem tetszel neki, próbáld meg csak egy sétára, vagy egy mekire stb.

Ha meg nem, akkor mondhtaod hogy ez csak egy baráti meginvitálás volt 😉

2021. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elhívtam sétálni! :) Gondoltam miért is ne!? Mi veszteni valóm van? Ez csak egy felajánlás. És igent mondott. Nagyon örült neki, hogy szívesen tölteném vele az időt, szereti a társaságomat. Holnap munka után elmegyünk egy parkba és meghívom utána egy kávézóba. Eddig minden sínen megy, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. Holnap kiderül, hogy miért mondott igent. A barátaim szerint esélyes, hogy ebből lesz valami komoly. Vajon tényleg nem minden a külső és beleszerettem a személyiségébe? Szerintetek lesz ebből szerelem?
2021. febr. 22. 20:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Kávézó: Persze csak elvitelre.
2021. febr. 22. 20:16
 7/9 anonim válasza:
100%

Gratulálok! :))

Lány szemmel nézve szerintem tetszel neki :)

2021. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Vajon tényleg nem minden a külső és beleszerettem a személyiségébe? Szerintetek lesz ebből szerelem?" - A külső nem minden, egy idő után úgy is változik...ahogy idősödnek az emberek. Egy csomó ismerősöm fiu/lány beleszeretett már olyanba, akik nem is az esetük külsőleg. Szóval, második válaszodra, igen elképzelhető, hogy ebből lesz szerelem.
2021. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magányosnak tűnik a lány, lehet csak akar valakit közel tudni magához. Egyébként is, ha nem az eseted, miért hívnád el sétálni? Ha mégis bejössz neki, csak játszanál az erzéseivel. Azért meg ne nyomulj rá mert kéne már egy barátnő, függetlenül attól, hogy tetszik-e vagy sem.
2021. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!