Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretne a csávesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne a csávesz?

Figyelt kérdés
Tehát már vagy kétszer megkérdezte tőlem, hogy belé vagyok-e zúgva, de én mindig tagadtam, vagyis hazudtam neki. Mindig szán rám időt, és tökre kedves velem, és meg szokott védeni. Most mit akar? Mit gondolhat rólam? Send help
2021. márc. 2. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na erre tudom a választ! Meg akar d.gni.
2021. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sendingelem a helpet, pislogjá ide. Először is, milyen pereputty gyerek ez? Ki kérdez má ilyet egy lánytól, hogy: no, oszt belém vagy-e má zúgva? xD


Egyébként nem 100%, hogy azért érdeklődik efelől, mert te is úgy bejönnél neki, hogy szívesen össze is jönne veled, legalábbis egy komoly kapcsolatra, de mondjuk ágyba szerintem fix, hogy vinne. Legközelebb, mikor ilyet kérdez, kérdezd meg tőle, hogy mért érdekel ez téged, akarsz tőlem valamit?

2021. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Imádlak titeket! :DDD Köszi!
2021. márc. 2. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
CSIRKEH!!!
2021. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg PULYKAH!!!
2021. márc. 2. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:

xD


[link]

2021. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Emberek nemár, normális válaszokat szeretnék, köszi! btw kiégtem a csirkés videón XD
2021. márc. 2. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szép magyar beszédet, bár manapság ki tudja...

Csávesz, send help, jó ég, borzalmas.

2021. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy tönkretettem a lelki világodat a beszédemmel. Egyébként tudok szépen beszélni, egyszerűen nincs hozzá kedvem. Én kérek elnézést.
2021. márc. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!