Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányom 16 éves és a barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom 16 éves és a barátja is 16 (Fél éve vannak együtt) Szeretné ha a barátja átjöhetne hozzánk és esetleg késöbb itt is aludhatna (persze vele egy ágyban) Mi a véleményetek erről? Jó ötlet lenne engedni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
16 éves gyereknek má fölösleges ilyesmit megtiltani, ha meg is tiltod, valahogy úgyis ki fognak játszani, így meg legalább nem azt mondom, hogy szemmel tarthatod őket, de mégiscsak tudhatod, hogy ott vannak a közeledben, és akkora baj már csak nem lehet belőle. Viszont azért említsd majd meg, hogy védekezni ne felejtsenek el.
2021. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Én megengedném. Már nem kislány. Mellesleg ha megtiltod,akkor valahol úgyis megoldják,de akkor lehet,hogy kapkodva és nem lesz jó élmény. Otthon mégiscsak nyugodtabb a környezet és az ágy is kényelmesebb,mint valahol egy erdőben kuporogva...


Plusz az egyes jól írta. Egy beszélgetés nem árthat,pl a védekezésről.

2021. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Semmi rossz nincs benne.

16és fèl voltam mikor a barátom jött hozzánk és ott is aludt.

8 évig voltunk együtt

2021. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Később? Miért ne aludhatna ott később.
2021. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Elindul az élet rögös útján. Később majdan emlékezni fog reá, "ő égette ajkára a mámor billogát" 😀
2021. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

A mostani fiatalok már rég tudják, hogy nemcsak pisilni lehet vele...

Egy vicc:

Két óvodás beszélge.:

- Képzeld ma reggel egy kotont találtam anyuék hálószobájában a radiátor...

- Hm... Mi az, hogy radiátor?

2021. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

6os

A mostani fiatalok?


Régen 17,18 évesen már férjhez lettek adva és esküvő után a sok helyen 8 hónappal jött az eslő "koraszülött" gyerek. Miről beszélünk?

2021. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

#7-es,

nehogy már azt akard állítani, hogy évtizedekkel ezelőtt minden fiatal úgy kefélt, mint most a fiatalok!

Igen, a lányok férjhez mentek 16 évesen, de a legény már kiszolgált katona volt! Legalább 22 éves! Azt jól tudod, hogy némely esetben 8 hónapra jött a "koraszülött" gyerek, de nem volt az olyan sokszor, mint a szövegedből kitűnik, mert az ún. "megesett" lánynak nem volt ám jó híre a faluban!

Ha még él valamelyik nagy- vagy dédszülőd (ilyen idős rokonod), kérdezz rá és meggyőződhetsz, hogy igazat írtem.

2021. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

8as

A mamám (aki nagy templombajárós) most 74 éves, 18 évesen házasodott a papámmal októberben, a keresztanyám májusban született.


A szomszédunk egy 60 körüli, nem tudom pontosan.

Egy korabeli férfi, aki a családunk barátja, mesélte a fiatal kori emlékeket, hogy ott gyakoroltak rajta a szalmásban. Egy gazdaságban dolgoztak együtt.


Nem tudom miért jó beállítani hogy régen mindenki milyen jo volt.

Régen is szexrltek és most is.

2021. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lány vagyok,igaz mi még csak most jöttünk össze a barátommal:)) de a kérdésre válaszolva,nem gondolom hogy korai lenne, mert egyszer úgyis szeretnének lefeküdni egymással és jobb ha fokozatosan kezdik(csak átmennek egymáshoz,együtt alvás stb). Ennyi idősen már a legtöbb lány is akarja azért, és jobb ha megbízol a lányodban, és akkor ő is meg fog benned, nem kell titkolóznia

Én még azt se mondtam el apáéknak hogy van barátom,eddig titokban találkozgattunk és ez nem a legjobb:/

2021. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!