Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel mit szeretne elerni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit szeretne elerni? Toxikus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hozzatok szeretnek fordulni, mert senkinek sem merek errol beszelni, mert ugyerzem en vagyok a buta. Szoval, van egy fiu, akivel elkezdtem egy 60 napja ismerkedni, dumalgatni stb.. aminek a vege az lett, hogy egy 10-11 napja bevallotta, hogy kezd tobbet erezni irantam. Nagyon orultem, hisz enis kezdem ezt erezni, viszont neha amiket kuldd, szo szerint hidegzuhanykent er. Kiderult, hogy fent van grindr-n. Ezt elmondta nekem. Miutan kezdett komollya valni az ismerkedes, azt hittem letorli magat errol az oldalrol. Viszont szo szerint elkezdte nekem mostanaban kuldozgetni az o grindr-s uzeneteit, hogy ez meg az milyen kreativ es de vicces, meg latom hogy vissza is ir nekik es chatel veluk 😐 mikozben nagyon jol tudja, hogy odavagyok erte, es ezt o is bevallotta. Olyan mintha elvezne ha feltekeny vagyok vagy nemtudom. Szerintetek mit tegyek? Tudom, hogy szeret engem, de ez nem tetszik, hogy ezt csinalja. Szerintetek miert csinalja ezt? Tul toxikus? Mit tegyek? En 17 eves vagyok, o 19. Mindketten fiuk.. koszonom a valaszokat!

2021. febr. 7. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy téged ez zavar, próbáld meg megbeszélni vele, mondd el neki, hogy szereted, és komolyan gondolod vele, és szeretnéd, ha törölné magát, mert így olyan, mintha csak szórakozna veled. Nézd meg a reakcióját, ha nem törli, esetleg ki is akad, akkor búcsúzz el.
2021. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ez alapnak kéne neki lennie, mi is fent voltunk ilyen oldalakon, de mikor kezdett komoly lenni és megtudta hogy nehezen bízok, rögtön törölte.

Szerintem beszélj vele, finoman, mert hát nem vagytok még együtt, és valószínűleg azért beszélget másokkal mert fél hogy nem maradsz meg, meg növeli is az egóját.

Mindent meg kell tudni beszélni, és jobb az elején, ha viszont nem törli vagy ideges lesz vagy bármi akkor tényleg hagyd, nem gondolja akkor komolyan és csak szenvedni fogsz a későbbiekben.

2021. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, nagyon szepen koszonom a valaszotokat! 🥺 megfogom vele beszelni, irom majd a fejlemenyeket!!! 🥰
2021. febr. 7. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!