Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valami, vagy csak képzelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami, vagy csak képzelem?

Figyelt kérdés

Idén 13 éve, hogy ismerem azt a fiút. Inkább mindig testvérek voltunk egymással való viselkedésben, de lehet, hogy csak azért, mert azt tekintettük természetesnek.

A bátyám és a szüleim szokták cikizni, hogy milyen hülye kamasz...stb. És ezt én is látom már évek óta. De ( ne tűnjön sablonosnak ) a szemében van valami, amitől zavarban vagyok. Ez mindig is így volt és most is így van.


Együtt Szilvesztereztünk ( Terasz-szilveszter ) és amikor koccintottunk belenézett a szemembe, olyan mélyen. Én nagyon hülyén érezte magam, ő meg csak mosolygott.


Szóval beképzelem magamnak vagy van valami?



2021. márc. 5. 09:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az esetem; túlsúlyos és bunkó.
2021. márc. 5. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit akkor nincs semmi
2021. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt az esetem,de volt ilyen.
2021. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt a kérdést meg is válaszoltad magadnak, kérjük a következőt!
2021. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vágyódsz egy társra, ezért berezegtél, amikor koccintáskor a szemedbe nézett, egyébként nem az eseted, mert túlsúlyos és bunkó.

Ha megelégszel a szexszel, akkor minden OK, de fölöslegesen, a szakítás biztos tudtával, ne kelts benne reményeket a viselkedéseddel. Ilyenkor írja ki ide valaki, hogy "minden lány ilyen meg olyan", de hasonlóan a "minden fiú ilyen meg olyan" kifejezéseket, holott nem így van, csak ők a vakok és bevesznek minden szépszót.

2021. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!