Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért képzelem el azt hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képzelem el azt hogy az exem mássalj csinálja majd azt, mint velem?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja szakítottunk, de neki már alakul valami. Szexuálisan elsők voltunk egymásnak. Folyton eszembe jut, hogy mással(a mostani fiújával), ugyan azokat a dolgokat csinálja, mint velem (minden téren, de leginkább intim dolgokat). Ez el fog múlni? Hogyan próbáljam elfogadni, hogy mással is valószínűleg ugyan úgy eggyütt lesz, mint velem?

2018. okt. 20. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogadd el és lépj tovább nem éri meg ilyeneken rágódni tapasztalat (én ugyanígy voltam csak én a volt pasimal )
2018. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Para ez a kép ami előtted lobog, nem vagy ezzel egyedül :/ megoldás enis keresem
2018. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!