Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet még valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú story (4éve húzzuk lassan) lényeg:

Van egy srác akit fiatalon ismertem meg össze is jöttünk szinte egyből 1,5 hónapig tartott akkor sem szakított csak felszívódott ahogy telt az idő egyre jobban feladtam hiszen azt hittem ebből már nem lesz semmi.Egy évre rá újra összefutottunk és még mindig meg volt közöttünk a kémia csak összejött egy lánnyal miközben mi alakultunk.Ezt a lányt meg is csalta velem és utánna újra felszívódott egy újabb jó félévre.Majd az élet újra összesodort minket legjobb barátok lettünk nagyon sokat voltunk együtt és a vonzódás még mindig mind a kettőnk részéről megvolt. Lett egy barátnője újra teljesen eltűnt amit nem tudtam mire vélni,ezután nekem is lett barátom vele szakítottam (eközben ő is szakított a barátnőjével),mert még mindig érzem hogy ez a srác kell nekem.A napokban összefutottunk és éreztem hogy most valami más,de még mindig van közöttünk valami. Sokáig nem mertem ráírni a napokban viszont megtettem nagyon rendes volt velem,de semmi több. Vajon érezhet még valamit? Vagy csak én látok bele többet? Érdemes lenne még ezt húzni? Keressem meg újból? Köszönöm ha elolvastad. Válaszaitokat előre is köszönöm!<3



#barátnő #barát #szerelem #Legjobbarátság
2021. márc. 8. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak az életben fura általánosságok, vagyis fura jelenségek...

A lényeg annyi hogy szerintem ez is olyan hogy néha előjön a srácnak a vágyakozás feléd, vagy csak kb megidéz és véletlen összefuttok aztán jóba lesztek utána felszívódik mert nem akar tőled semmi komolyat vagy csak kiábrándul belőled, aztán eszébe jutsz fél év múlva de csak a jó emlékekkel újra összefuttok aztán megint rájön hogy semmi jót nem érez irántad.


Szerintem az ő részéről ez egy se veled se nélküled a te részedről meg kívánod őt.

2021. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan, mert óriásit fogsz csalódni. Akkor kellesz (kellenél) neki, ha nincs más.

Játékosan veheted, de komolyan ne vedd.

2021. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!