Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor lenne esélyem ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lenne esélyem ?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottak velem(egy hete)én ráírtam h hiányzik de tegnap megírta a fiú h már nem akar tőlem semmit.De én nagyonn szeretem és megpróbálok mindent megtenni hogy újra együtt legyünk.Szerintetek mi lenne a legjobb ha írnék neki folyamatosan és próbálnám meggyőzni,vagy inkább egy hónap múlva kérdezzek rá?
2021. márc. 9. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, nem kellesz neki..... Fogadd el és keress mást....
2021. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Mert lehet simán megoldható a probléma.
2021. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ő nem szeret, így semmi értelme. Majd jön az igazi, ne görcsölj rá.
2021. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose fuss olyan szekér után, ami nem vesz föl, SOSE. Tanuld meg elfogadni a nemet, és kíméld meg magad sok fájdalomtól és elpazarolt időtől. Inkább gondolj arra, hogy idővel, talán nem is olyan soká jöhet egy olyan fiú, akit hasonlóan tudsz majd szeretni, és ő is viszont úgy fog szeretni, és nem kell kapadoznod utána.
2021. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel azt írtad,hogy ő szakított így nem érdemes futni utána.

Semmi értelme,te az idődet vesztegeted,inkább lépj túl minél hamarabb rajta és keress egy 100x jobb fiút:)

2021. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet h nem szeret,de én nem tudok nélküle létezni,és nem találnék még egy olyat mint ő volt.És nem tudom elfogadni hogy vége,valahogy biztos sikerülne visszaszereznem.
2021. márc. 9. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod. A fiúk többsége sajnos nem így működik. Nekik azért kell valaki hogy legyen, nem azért mert szeretik. Ha olyat találsz aki szeret, már ezerszer jobbat találtál nála. Ha szükséged van némi lelki támaszra, beszélgethetünk erről. Szívesen megosztom veled a tapasztalataim és segítek neked elengedni. Ha kell, nekem sírhatsz is, nem foglak elítélni miatta.
2021. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 De kis naiv és tapasztalatlan lehetsz még xD Most még azt mondod, nem tudnál nélküle létezni, mert elvakít a szerelem úgymond, de 1-2 hónap, és lecseng az egész, aztán azt is elfelejted, hogy létezett egyáltalán ez a fiú. Így működnek a dolgok, nehogy azt hidd, hogy nélküle összedől a te kis világod! De ahogy elnézem, most olyannyira elvakult vagy meg olyannyira lent vagy sebzett kutyába, hogy hiába beszél neked az ember, nem értesz te most az értelmes beszédből semmit.
2021. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Annyira nem bírom az ilyen embereket, akik nem képesek megérteni a NEM szót. Nem és kész. Lépj tovább. Egy hónap múlva már csak szép emlék lesz. Ne zaklasd. Ő már nem akarja folytatni.
2021. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit tennél akkor, ha valaki fülig szerelmes lenne beléd, de Te nem akarod őt és szakítanál. Visszamennél hozzá tiszta könyörületből? Ahhoz, aki nem tetszik Neked? Ahhoz? Bizonyára talált mást I(nem biztos, hogy különbet, mint Te, de most ezt így látja.

Töröld ki a fejedből a fiút.

2021. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!