Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, idősebb, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, idősebb, és magasabb is nálam. Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Egy évvel idősebb, de két osztállyal felettem jár, ugyan abba a gimibe. Mind a ketten ugyanazt a sportot űzzük, és ugyanoda járunk.

Merjek felé közeledni, vagy felejtsem el? Attól tartok cikinek tartaná, hogy fiatalabb vagyok, és ezért nem jönne össze a dolog.


2021. febr. 23. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha a magasság és a kor téged nem zavar akkor próbálkozhatsz, ha a lányt igen, észre fogod venni.
2021. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Kifejezetten izgat, hogy idősebb, és magasabb :D
2021. febr. 23. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva, a kor nem érdekes. Most hogy pár évvel idősebb, az nem lényeg.

Ellenben a magasság nagyon is.

Bocsánat, hogy ezt mondom, de 185 cm vagyok, és van barátom. Igenis szempont volt, hogy milyen magas.

Pedig lett volna egy majdnem kapcsolatom, de hát a fiú a vállamig sem ért.

És mi nők, szertünk magassarkút hordani, van persze kivétel.


Ellenben ismerek egy nagyon cuki házaspárt, ahol a férfi a nő vállamig sem ér. Rettentő aranyos emberek, és legalább 20 éve házasok.


Szóval nyugodtan nyisd felé, mert nem tudhatod mi sül ki belőle.

2021. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy évvel idősebb dolog az nem gáz. A magasság pedig, kitudja... az a baj, hogy az tényleg sokakat zavar. Pláne, ha látványos, most ha pár centi, vagy minimális, az nem annyira szembetűnő, de pl. sokakat zavarna, ha ők nőként lennének 175, a pasi meg 160. Szóval nem lehet tudni, hogy az adott lány hogy áll ezekhez, de szerintem érdemes bepróbálkozni nála. Mármint, persze, lehet nála esélyed, ez nyilván most attól függ, hogy ő így mit preferál.
2021. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én 177 vagyok ő meg kb 180-183
2021. febr. 24. 08:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Mégis, mi veszteni valód lenne?
2021. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát sérülne az önbizalmam az tuti, ami amúgy sincs sok. Sőt... Meg a fél suli rajtam röhögne. Biztos kibeszélné a barinőinek, miután jól kinevetett. Legalábbis velem ez szokott történni. :(
2021. febr. 24. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Akkor szedd össze magad, és kúrd meg a barátnőit is.
2021. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak ha Porsched van.
2021. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Jogsim sincs. Egy szakadt T1 es Pannóniám van csak. :)

2021. márc. 2. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!