Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek milyen gondolatai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen gondolataitok vannak ha tetszik egy lány? Vagy ha éppen meglátjátok azt a lányt aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Például adott egy lány akivel nem beszéltetek még, de már rég óta tetszik nektek. Miket gondoltok amikor meglátjátok őt?

Rajta gondolkodtok egész nap vagy simán megbámultok más lányokat is?

Vagy arra gondoltok hogy "milyen szép" vagy hogy "apám, hogy ágyba lökném"



2021. márc. 10. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem ismerem ezért csak megnézem alaposan, esetleg elengedek egy két gondolatot is a fejemben és ennyi.
2021. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha egy suliba jártok, még nem beszéltetek de már nagyon rég tetszik.(Bocsi ez lemaradt)
2021. márc. 10. 12:30
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Akkor sem gondolok rá egész nap, kivéve ha történt valami eset köztünk.
2021. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha tetszik egy lány, arra gondolok, hogy hogyan kezdeményezzek nála esetleg, ha meg meglátom, akkor nem ilyenekre gondolok, hogy "milyen szép", mert minek gondolnék ilyenre? Tudom, hogy szép, azért (is) tetszik. Esetleg csak azzal kapcsolatban gondolok valamire, amit épp látok, tehát ha pl. látom, hogy épp néz engem, akkor arra gondolok, hogy... ha látom, hogy egy fiúval beszélget, akkor arra gondolok, hogy... ha látom, hogy ma csinosabban öltözött, akkor arra gondolok, hogy... szóval ilyenek, vagy az is lehet, és ez a gyakoribb, hogy nem gondolok közben semmire :D
2021. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt hogy arra gondolok hogy....?
2021. márc. 10. 13:07
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan hogy valakire sokat gondolok, olyan is volt már hogy csak egyszer láttam, de egésznap a fejemben járt...most konkrét dolgokat így elmondani erről nem igazán lehet. "jó segge van" "megb..nám" "biztos jól csókol" "milyen jó alakja van" stb stb...
2021. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
#5 A kipontozott rész bármivel helyettesíthető, pl. látom, hogy épp néz engem, akkor arra gondolok, hogy lehet én is tetszem neki.
2021. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akera0223 ***** válasza:
87%
Nem tudom miért van, de lehet nekem van egy betegségem hogy egyszerűen nem érzek nemi vágyat a kiszemeltem iránt egyszerűen csak azt szeretném hogy szeressen, megöleljen, meg pusziljon, unblock azt hogy viszonozza az érzelmeimet... Hogy szeressen. Én volt amikor a kiszemeltemet nemes egyszerűséggel megöleltem hogy megnézzem vissza ölel-e, ha vissza ölel akkor szeret, ha nem akkor pedig nem (itt a szeretetet csak szeretetetnek gondolom semmi többnek).
2021. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Tolnám, mint a lopott biciklit!
2021. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Mivel rég voltam nővel inkább az agybalökős részt preferálom
2021. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!