Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek milyen gondolatai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen gondolataitok vannak ha tetszik egy lány? Vagy ha éppen meglátjátok azt a lányt aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Például adott egy lány akivel nem beszéltetek még, de már rég óta tetszik nektek. Miket gondoltok amikor meglátjátok őt?

Rajta gondolkodtok egész nap vagy simán megbámultok más lányokat is?

Vagy arra gondoltok hogy "milyen szép" vagy hogy "apám, hogy ágyba lökném"



2021. márc. 10. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen lány az osztályomban, aki szép és be is jön nekem, de szinte 4 szót beszéltünk egymással, nem nagyon szokott társasággal beszélni, csak a másik 2-3

barátnőjével.

Néha ránézek, de tudom, hogy nem leszek vele együtt, de nem is érdekel, nekem még nem első a csajok a nyelvtanulás helyett.

Szóval megnézem néha, de ettől még más lányokat is nézek, elég gyakran.

2021. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindent úgy ahogy leírtál. Csak a sorrend kicsit más

F

2021. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Beindulnak a hormonok!

Már ha érted, mire gondolok:D

2021. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!