Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon rámosolyogjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rámosolyogjak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már majdnem másfél éve tetszik. Esélyes, hogy én is neki, de nem tudom biztosra, mert mi van ha csak hülyíteni akar? Az utóbbi időben elég sokat nézegetett felénk, de nem tudom, hogy azért e, mert tudja hogy mi a helyzet. Három-négy hónapja karntén van itt, nem tudom azóta "kiszeretett e" belőlem és esetleg talált barátnőt. Jövő héten megyünk vissza suliba, de max reggel ha látom, mert nem egy osztályba járunk. Vajon rámosolyogjak? Nem az a mosolygós fajta srác, szóval nem biztos, hogy visszamosolyogna, én meg akkor kezdeném a hülyeségeimet, hogy százas hogy tudja, nem mosolygott vissza, egyszóval tönkre tenném magam. Igazából nem tudom, hogy meg merem e tenni ezt is egyáltalán. Valaki tudna segíteni, tanácsot adni, hogy meg tegyem e, vagy ha megteszem s nem mosolyog vissza, akkor van e esély még rá, hogy ő is érez valamit, vagy jobb ha lemondok róla? Mit tehetnék?!?

2021. márc. 10. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá, egyszer élünk, nem veszíthetsz semmit, így meg aztán végképp, hogy még egy osztályba sem jártok
2021. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Mosolyogj, de valahogy így: [link]


Egy ilyen mosollyal tuti megnyered :D

2021. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akera0223 ***** válasza:
100%
Persze hogy mosolyogj rá. Sőt szerintem írj is rá... Nem kell ezt túl stresszelni :D 16/F
2021. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mosolyogj rá, nem hiszem, hogy félre értené.
2021. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mosolyogj, élj! ki tudja, lehet később bánni fogod, hogy nem tetted meg! sok sikert <3333
2021. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!