Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mormális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mormális, hogy éppen akkor kevesebb az önbizalmam amikor kisminkelem magam és néhány fiú rámosolyog? 15/L

Figyelt kérdés
Úgyérzem akkor,hogy csak akkor közelednek emberek felém ha ''maszk'' van rajtam.Mintha csak a felszínt látnák és az igazi arcomat nem.Amikor nem sminkelek senki rám se néz,amikor meg igen néhány random srác rámmosolyog és emiatt kevesebb az önbizalmam.Mintha annyira ronda lennék,hogy azt csak sminkkel tudom eltüntetni és félek ha egyszer az aki mondjuk tetszik vagy csak baráti kapcsolatot alakítanék ki vele akkor rögtön eltávolodna tőlem ha smink nélkül látna.Tudom hülyeség,de mivel győzzem meg magam,hogy a smink az jó dolog és akkor az emberek könnyebben megkedvelnek?

2018. ápr. 19. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi sminket használsz, de próbált meg nem túlzásba vinni, tehát az arcod alapvető vonásai maradjanak meg. Itt érvényesül igazán az a szabály, hogy a kevesebb több! Ha nem maszkírozod el magadat teljesen, akkor biztos lehetsz abban, hogy nem fogja azt hinni hogy egy új emberrel találkozott, amikor lemosod a sminked.

(Egyébként szerintem rengeteg időt is megspórolsz azzal, ha nem sminkelsz órákig minden nap.)

2018. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már alapozó+szempillaspirál+rúzsnál is ezt érzem :/ Nem sminkelem magam túlságosan,de szerintem is elég sok változást tesz az a baj.Mert ha lemosom mintha mást embert látnék a tükörben.
2018. ápr. 19. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok es a legtöbb sminkem eddig az alapozó vagy az a szemhély ceruza vagy a masik tudod amit nem a szemhélyadra hanem a másikra huzol. Na igen ennyit értek a sminkhez.:$ ja meg ruzs de ezek mind külön és engem se néznek meg a fiuk bár nekem alakom sincs. de amugy ne sminkeld magad az ugy is elrontja az arcod szépségét. Nem mutatja meg az igazi éned azt a különleges dolgot ami a külsődben vagy akar benned van. Egy régi ismerősöm bölcs mondata, ha valakinek megtetszek, én tetszek meg neki és ne az aki nem vagyok.

Ápold magad, legy ön magad. Ne az a divat majom legyél hanem azt vedd fel ami neked tetszik. Én is ezt teszem és a barátomnak ez is egy ok volt ami miatt megtetszettem.


Ne haragudj hogy ennyit irtam.:/

2018. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj ^^és remélem találok én is egy olyat fiút (vagy lányt kitudja) aki úgy szeret ahogy vagyok :D
2018. ápr. 19. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondok valami frappánsat: NE sminkeld magad. Problem solved.

A sminktől nem fognak könnyebben megkedvelni. A belsőt kedvelik meg az emberek, mert a külsőt nem lehet.

Én nem kezdenék egy olyan lánnyal, aki ekkora tévhitben él. És olyannal sem, aki sminkkel elfedi a valódi arcát.

2018. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!en hosszu evekig sminkeltem magam,majd amikor abbahagytam nagyobb lett az onbizalmam! (Csak keves alapozot tettem karikaimra,de jobb erzes volt,ha meg azt se teszem).

Szerintem csak siman a termeszetesseg hive vagy csak meg nem tudsz rola :).

Es a vilag egyik legjobb pasijanak eppen ez tetszett meg! (ugy ereztem,hogy meg a szem alatti karikaimat is imadja :) :) :)

2018. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!