Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek a barátom azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek a barátom azt írta van barátnője. és velem nem szakitott akkor szerintetek rám célzott hogy én vagyok a barátnője? Mert szerintem ilyen hamar nem talált mást.

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
he
2021. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Jártok, azaz a barátnője vagy, nem nehéz akkor összerakni, hogy rád gondolt, nem?


Hagyjátok ezeket a hülye teszteléseket és játékokat. Ha nem bízol benne, akkor beszélj vele erről vagy szakíts, de nem írtál semmit, ami miatt attól kéne rettegned, hogy mással kavar.

2021. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értem. Azt írod, hogy a barátod, és hogy nem szakított veled, akkor utána mi az, hogy "ilyen hamar nem talált mást"? Most szakított veled, vagy nem? És ha nem, akkor miért vagy meglepve? Írd már le még egyszer, érthetőbben.
2021. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor igen.
2021. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!