Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan karoljam át a barátnőmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akera0223 kérdése:

Hogyan karoljam át a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Szóval egyből bele vágnék a kérdésbe. Én és a barátnőm egy ideje együtt vagyunk és azt rebesgetjük, hogy ott fog az egyik aludni a másiknál, de nem tudom hogyan lenne kényelmes átkarolni. Aki már tapasztalt ezen a téren, az kérem egy intelligens, és komoly választ adjon. Köszönöm sziasztok :D 16/F

2021. márc. 11. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az. Én úgy szeretem, ha hátulról megölelnek, van aki egyáltalán nem tud a másikkal összebújva aludni. De nem kell ezt túlaggódni. Kipróbáltok több mindent, ami beválik, az beválik, és kész
2021. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle hogy neki hogy kényelmes?Sokkal könnyebb mint hogy rágódj azon,hogy is kéne. Főleg hogy mindenkinek más kényelmes
2021. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá előírás, mindenki úgy ölel, ahogy jónak látja. Ha a másiknak nem jó, akkor szóljon, vagy tegye máshova a kezed (Te is ugyanúgy, de NEKI).
2021. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!