Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogalmam sincs mit tegyek, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek, mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Van a sulimban vagyis pontosabban az egyik osztályomban egy srác akivel ülök kb november óta s így jobban megismerkedtünk meg jóba is lettünk, sokat beszélgetünk órán és élvezzük egymás társaságát, párszor amikor rá néztem akkor vissza nézett s mosolyogtunk egymásra. Szünetekben a saját társaságunkba vagyunk de szoktunk köszönni egymásnak. Május közepén fejezzük be a sulit s mindenki ezután megy tovább tanulni meg ilyenek szóval nem leszünk többet egy helyen és nem akarom őt elveszíteni mert nagyon fontos lett nekem az elmúlt időszakban s fogalmam nincs hogy jobb lenne-e magamban tartsam azt amit érzek iránta vagy majd mondjam el de nem akarom elrontani se ezt a barátságot s borzasztóan össze vagyok zavarodva... szerintetek mondjam el neki majd kb az utolsó hét fele vagy inkább hagyjam vagy mit csináljak? Ötletem sincs mi lenne a helyes megoldás... Előre is nagyon köszönök minden választ, sokat jelent ez nekem!

2021. márc. 20. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki mindenképp,ha nem derül ki a dolog csak rosszabb lesz,mert akkor meg jön a "mi lett volna ha" gondolat.
2021. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki
2021. márc. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha érettségi után is lesz alkalmatok nehézségek nélküli találkozni, vagyis ha kb. egy városban (vagy közeliben) lesztek, akkor van értelme. Ha messze kerültök egymástól, akkor (mert távkapcsolat lenne) nem javaslom.

Ffi.

2021. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!