Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fogalmam sincs, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, össze vagyok zavarodva, mi lehet a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
A barátommal majd majdnem egy és fél éve együtt vagyunk. A baj,sajnos,hogy nagyon ritkán tudunk találkozni, és mikor olyan van, hosszabb időn keresztül beszélni is alig beszélünk. Én nagyon össze vagyok zavarodva. Ő azt mondja,hogy szeret engem, de rengeteget veszekszünk, és a legkisebb dolgokon is fel tudja magát mérgelni,és megharagudni rám. Bár teljesen más lenne, ha többet találkoznánk, de ez kivitelezhetetlen. Mostanában vettem észre, hogy el kezdett érdekelni egy fiú, akivel még csak soha nem is beszéltem. Most próbálok vele ismerkedni, hogy rájöjjek mi lehet ez... A barátomnak elmondtam az érzéseimet, de a másik fiúról még nem beszéltem neki, hisz még én sem tudom teljesen biztosan, hogy mi a helyet. De, a barátom teljesen kiakadt. Olyanokat mondott,hogy ő örökké szeret, és,hogy meg fogja ölni magát,ha elhagyom. Én teljesen kétségbe vagyok esve,és nem tudom mit tehetnék. Nem akartam neki hazudni, és ez lett belőle. Mit csinálhatnék?

2017. nov. 17. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Elmondod neki, hogy nem bírod tovább, hogy folyamatosan veszekedtek es keveset beszéltek

2. Szakitasz vele

3. Osszeismerkedsz a masik sráccal es meglátod, hogy mi lesz vele

2017. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!