Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan, hogy valaki szerelmet vallott nektek aki nem is érdekelt titeket, de amint megtudtátok hogy érez irántatok valamit, hirtelen elkezdett titeket is érdekelni?

Októberben szerelmet vallott nekem az osztálytársam, igazából ez volt az első alkalom az életemben hogy valakinek tetszettem (legalábbis szerintem). Nagyon furcsa volt, hogy valaki ténylegesen érdeklődik irántam, ugyanis akkortájt nem volt túl sok önbizalmam. Mivel nem éreztem iránta semmit, és sosem játszadoznék mások érzelmeivel, ezért kedvesen visszautasítottam egy eléggé béna indokkal.

Ezután csak rá tudtam gondolni, de nem vonzódtam hozzá, szimplán csak furcsa volt hogy tetszem neki.

Viszont ez négy hónapja volt. És most kezdem el érezni, hogy lehet hogy érzek iránta valamit, sőt több mint valószínű. Ha nem így lenne, miért érdekelne ez az egész ennyire négy hónap után is?

Számomra eléggé érthetetlen és meglepő a szituáció, ezért kérdezem hogy történt-e már veletek hasonló?

(Szerintem elég egyértelmű, de félreértések elkerülésének érdekében leírom hogy lány vagyok :D)



2021. márc. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Őm igen ez valóban egyértelmű volt. :) Én egy kérdést mindig úgy olvasok, hogy elképzelem, hogy milyen nemű írhatta ki. Bár volt már olyan, hogy egész végig sajnáltam a lányt aztán az aljára oda volt írva, hogy 41/F


De most ez mindegy is. A kérdésre válaszolva?: Már velem is volt ilyen. Csak az úgy végződött, hogy végül elmondtam a fiúnak, hogy mégis tetszik és kiderült, hogy ő csak fogdásból vallott nekem szerelmet. Kb. én is hasonló helyzetben voltam mint te. Tényleg előtte senkinek sem tetszettem, úgyhogy kifejezetten rosszul esett.


Azóta boldog párkapcsolatban élek és utólag visszagondolva nem bánom, hogy nem tetszettem neki igazából


26/F


U.i.: Á nem csak viccelek, igazából nő vagyok :)

2021. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak bemeséled magadnak. Tetszik neked, hogy tetszel valakinek.
2021. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem csak hála az, amit érzel. Jól esik, hogy végre valaki úgy néz rád, ahogy eddig csak te néztél másokra. És mivel ebben ő az első, természetes, hogy nagy jelentőséget tulajdonítasz neki.
2021. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg igazatok van, de szerintem a kelleténél már nagyobb jelentőséget tulajdonítok neki. Tegnap láttam, és eléggé felment a pulzusom, de hogy őszinte legyek, nem az esetem igazán. Igazából szívesen megismerném úgy igazán, főleg barátilag, de nyilván nem fogok ráírni szegényre ezek után. :)
2021. márc. 22. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért nem? Szerintem abból egyikőtöknek sem származik hátránya, ha adsz neki egy esélyt, hogy meggyőzzön. Aztán ki tudja, lehet, hogy a végén elvarázsol. :)
2021. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!