Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kiverni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni ezt a srácot a fejemből, miért?

Figyelt kérdés

Ismerek kb 3-4 hete egy fiút, majdnem minden nap beszélünk, de semmi komoly, meg nem is egész nap.

Egyáltalán nem az a típus, akit én keresek, de folyamatosan o jár a fejemben. Aludni sem tudok.

Ez lehet amiatt hogy kezdek megkattanni a bezártság alatt ?


2021. márc. 23. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Elkébzelhető. De jobban fejcsd ki hogy segíteni tugyunk ebben.
2021. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Van a fejedben egy elképzelés hogy te milyen srácot szeretnél magad mellé, aztán szépen beleköpnek az érzelmeid

Van ilyen, ismerkedj vele, közeledj felé aztán vagy mégjobban elkezdi piszkálni a fantáziád vagy rájössz hogy esélytelen a dolog

Ezt nem tudjuk megmondani hogy a bezártság miatt van-e mivel még nem volt ilyen, én már akkor kanos leszek ha látok a boltban egy velem egykorú csinos lányt

2021. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ezt hívják úgy, hogy lelkitárs. Manapság nagyon ritka. Ha meg el akarod felejteni akkor kerüld, ne írj neki vissza, töröld faceról és instáról mindenhonnan. De úgy tedd hogy nincs vissza út és ne gyere vissza sírni hogy hozd rendbe. Szívesen a segítséget.
2021. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

#3 Sok volt már a 3 maszk mester, de tegyél fel még egy negyediket és a pincéből se gyere ki ;)


A kérdésre válaszolva: ez nem kattantság, természetes reakciója a bezártságnak és a minimális kontaktnak. Végre látótávolságban van egy érzelmi kapcsolat, ki vagy éhezve az intimitásra, az érzelmekre. Ha már a járványhelyzet előtt sem volt kapcsolatod, akkor még inkább pörögsz az ingerre, hisz még pluszban 1 éves feszültség és fáradtság is van benned.


Ismerkedjetek tovább, beszélgess vele, aztán majd meglátod mennyire a vágyaknak szólt a jelenlegi helyzet, vagy tényleg szimpatikus (annak ellenére hogy nem ilyen társat keresel, amihez ragaszkodni alapból hülyeség, mert pontosan olyan úgysem létezik, másrészről meg sokszínűek vagyunk).

2021. márc. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, de még jóval karantén elött.

Elfogadtam, hogy szeretem. Eltelt 1-1,5 év és elmúlt a rajongás.

Abban a srácban az tetszett, hogy elérhetetlen és tudtam, hogy bármit is csinálok sose fog belém esni. Így könnyebb dolgom volt kitanulni a "csábítást".

2021. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Magányos_csaj_2007 ***** válasza:
100%
Ha ő jár a fejedben akkor bizony öt keresed 😊 a szerelemben nincs logika. találkozzatok és nem kell attól félned hogy megkattansz.
2021. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!