Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, esélytelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, esélytelen hogy osszejojjunk, de nem tudom kiverni a fejemből. Mondhatni szerelmes vagyok belé. Többi lent?

Figyelt kérdés
Tetszik egy nagyon gyönyörű szőke hajú kék szemű lány. De nem merem elmondani neki, nem is lenne értelme, a választ úgyis tudnám. Egy kiránduláson ismertem meg, ahol kettő iskola együtt megy kirandulni. A kirándulosán isten tudja miért, de meg akart ismerni, beszélgettünk meghívtam egy kajára, valahogy arra is ravettem hogy egyen húst.(vega) Szóval a többi napok is így mentek el, de még mielőtt az első nap elmentünk volna aludni, megkerdezte hogy megolelsz? Megoleltem, majd azt mondta hangosan hogy gyereket szeretnék tőle, vagy hogy tőle szeretnék gyereket valami ilyesmi. Most abban a helyzetben vagyok, hogy nagyon tetszik. Nem hiszem hogy bejonnék neki. Rég nem beszéltünk és ha írok neki nem is ír vissza. Bár már sokszor volt ilyen, és nála tényleg nagyon rottyon van a Messenger. Szóval ha lépek akkor lehet a """barátságunknak""" vége. Bár úgyis mindegy lehet, mert nem beszélünk szinte semmit. Meg hol is mondanám meg neki? Nem tudunk találkát megbeszélni. Max írni tudnék neki, de nem biztos hogy látja. Eddig úgy gondoltam írok valami hosszú szép szöveget, ahol elmondom neki hogy tetszik. A kirándulás már kb 2 éve volt, gondoltam a végén hozzáteszem. Ti mit tennétek. Azért gondoltam hogy lehetetlen az összejövetel mert ő egy gazdag családból származik, én egy teljesen atlagosbol. Na meg amilyen szép.... Nem tudom szavakkal leírni. Na mindegy is, többet folosleges írnom. Mit tennétek a helyemben? Jó ötlet?

2020. dec. 21. 04:52
A kérdező szavazást indított:
Írjak neki
Ne írjak.
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, hogyha két éve nem beszéltetek, és arra következtetek hogy még iskolába vagytok mind a ketten, akkor annyi idő alatt nem hiszem hogy ő is feltétlenül rád várna. Valószínűleg már van barátja a saját környezetében, és csak egy fiúként gondolt rád, akivel beszélt egy keveset azon az utazáson. Lehet hogy szép, de ha ennyire reménytelennek tűnik a helyzet, én nem fordítanék rá még több időt az életemből.
2020. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Ne írjál úgyse ír vissza és lányok nem léteznek meg else olvastam a kérdést
2020. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha bármilyen eshetőségre számítasz:

Szerintem egy próbát megérne. Legalábbis úgy, hogy elkezdett azzal, hogy elmondod ki vagy, hol találkoztatok (hátha nem emlékszik rád, de így biztos eszébe jutsz), majd (ha már eleget beszélgettetek) kérdezd meg, lenne-e kedve elmenni valahova együtt, sétálni, kajálni stb., és akkor biztos kiderül ha van pasija.

Remélem rendbe jössz ^^

2020. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem írj, legfeljebb nem lesz semmi, de akkor sincs semmi gond.

#2 mi az hogy "lányok nem léteznek" ???

2020. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy kevesen vannak az interneten
2020. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, biztos emlékszik rám, instagramon mindig megnézi a történetem ha rakok ki valamit, most inkább azon vagyok hogy felejtsem, hiszen úgyis lehetetlen
2020. dec. 21. 11:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj neki. Mi rossz történhet? Max nem ír vissza vagy a tudtodra adja, hogy nem érdeklődik (már) irántad. Igazából ezt kéne tenned. Mert ha kapsz egy megerősítést arról, hogy ez veszett fejsze nyele akkor könnyebben le tudod zárni magadban, könnyebben el tudod engedni, még ha abban a pillanatban csalódás is ér és fájdalmat okoz. De én úgy gondolom így könnyebb lenne elengedned.

Meg aztán a másik oldalról ott van az is, hogy később nem merül fel benned az, hogy mi lett volna ha... Nem hibáztathatod magad, hogy elszurtad, mert nem írtál neki pedig lehetett volna belőle valami. Meg kell próbálni és ennyi.

Az anyagi helyzet miatt pedig ne aggódj. Ha tetszel neki és/vagy szeret(ni fog) akkor egyáltalán nem fogja ez érdekelni. Neked lehet, hogy kellemetlen lenne, de ilyenkor az a legfontosabb, hogy beszéld meg vele, mondd el mit érzel. Az anyagiakkal nem érdemes foglalkozni. Ha fennakadsz ezen és nyomaszt és hülyeségeket csinálsz emiatt akkor arra rámehet egy egészséges, jó kapcsolat. Mindent meg lehet oldani, meg lehet beszélni (ha a megfelelő személlyel vagy).

Összességében tehát fel a fejjel, előre. Lehet, hogy meghódítod. De legrosszabb esetben is csak el kell engedned. Egy próbát mindenképp megér.

2020. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2020. dec. 21. 13:20
 9/11 A kérdező kommentje:

Írtam neki, nehéz volt de megtettem, nem is baj ha nem válaszol, de legalább már nem fog nyomasztani az érzés hogy nem teszem semmit. Köszönöm az eddigi válaszokat. Legyen szép napotok :)

(Nagyon izgulok)

2020. dec. 21. 14:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Na, valóban csak annyi hogy nem ír vissza
2020. dec. 21. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!