Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tavkapcsolatban mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel van köztünk 200km es ritkán tudunk talalkozni ezert tegnap beszélgettünk arról h lehet hagyni kéne mert ez így sok. Nem azzal van a baj hogy nem szeretjük egymást de a tavolsag kinyir minket.

Nyáron 1 hetet együtt lennénk de nem tudom akarom e megneheziteni a dolgát ezért lenne a kérdésem hogy mit tennétek?

Nem akarom befejezni vele mert szeretem es imádom őt de ugyanakkor nehez ez a dolog a távolság miatt neki is es nekem is.



2021. márc. 29. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Nekünk működik a távkapcsolat,de mi már középkorúak vagyunk. Tudjuk,hogy nem akarunk mást csak egymást🙂 Tervezzük,hogy majd összeköltözünk,de egyenlőre nem megy.Ja 300 km van köztünk.
2021. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én azon agyalnék, hogyan lehetne a problémát megoldani, nem pedig ráhagyni főleg ha szeretitek egymást.
2021. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha szeretitek egymást, akkor miért kell hogy egy ilyen dolog közétek álljon?? Akik szeretik egymást nem a kifogás, hanem a megoldás a kulcs
2021. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
nem való mindenkinek a párkapcsolat. és 2 és fél évig voltam táv a pármmal, 1000 km volt köztünk. szerintem mi azért éltük túl, mert tudtuk, hogy egyszer vége lesz (konkrétan mikor végzek az egyetemmel). nektek van valami "határidő"? pl egyetemig tart majd a táv, mert egy városba mentek majd és együtt béreltek egy lakást?
2021. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ő 16 én 20

Neki vissza van kozepsuli es utana egyetem még

En szeretnek oda költözni csak az is jelenleg nehezen kivitelezhető szval legközelebb 1-1.5 év amigra talan megvalosulhat

2021. márc. 29. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek az jelenti a kapcsolatot csakis ha állandóan egymás nyakán lógtok?
2021. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem de azért mégiscsak szukseg van a kozelsegre
2021. márc. 29. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

A kérdésed egyénfüggő, ahogy a válaszokból is látod, de teljesen normális amit érzel, nem tudom miért tépték le a fejed.


1000 km-ről évekig chatelni nem párkapcsolat, bárhogy is idealizáljuk. Csak 2 ember tartja a kontaktot és ennyi. Ilyen erővel egy androidos alkalmazással is járhatnék, mert napi szinten tudsz azzal is kommunikálni.


Ha úgy érzed nagy a távolság, többre van igényed, távolinak érzed, akkor felesleges erőltetni. Ebben semmi rossz nincs, nem kell bűntudatot érezni, nem kell rossznak gondolni magad, sem azt hogy nem szereted eléggé. Sok helyzet van, mikor nem tud működni egy kapcsolat, a nagy távolság az egyik leggyakoribb ok. Ha ez belátható időn belül nem tud megoldódni, akkor nem tudtok mit kezdeni vele.

2021. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van rá reális esély, hogy másfél év múlva tényleg megoldódhat, érdemes lehet kivárni és addig erősíteni a kapcsolatot amennyire távolról erre lehetőségetek van. Ha ez csak egy olyan "másfél évig biztosan nem, de utána talán lehetne rá kis esély", akkor nem biztos, hogy érdemes, de minden a közös kommunikáción múlik, nem ránk kell hallgatnod, hanem magatokra, a ti érzéseitekre és véleményetekre. Sok sikert és/vagy kitartást! :)
2021. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hetet találkoztok nyáron? Össz vissz egyszer találkoztok egy évben? Mert én akkor tuti hagynám. De ha tudtok momdjuk 2 havonta találkozni és reális hogy oda tudsz költözni másfél év múlva, akkor azt megéri kivárni.
2021. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!