Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tavkapcsolat mukodik, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolat mukodik, vagy offos ebben a helyzetben, ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe mar evek ota nagyon szerelmes vagyok es kb 1-2 eve elkezdtunk dumalni es kiderult nemreg hogy neki is bejovok. Csak az a baj, hogy tobb mint 250 km van kozottunk, en magyarorszagon o meg kulfoldon lakik, es en egy evben kb 4-5szor megyek oda es latjuk egymast. Kb minden nap beszelunk es nem birnam elviselni ha nem talalkoznank tobbet vagy nem lenne a jovomben szerepe. En 17 vagyok, o 19. Mit tegyek? Mire leszek annyi idos hogy osszekoltozzunk vagy valami tortenjen lehet hogy talal maganak addigra valakit. Mit csinalnatok a helyemben?:((

2018. dec. 21. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nincs garancia arra, hogy működik, de mit veszíthetsz? Vagy megpróbálod és nem működik, vagy meg se próbálod, és azon rágodhatsz jó sokáig, hogy mi lett volna ha...
2018. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Az a helyzet, hogy ezt nektek kell eldöntenetek... Ti tudjátok, mennyire bírjátok így.

Nekem az elején kb. ennyi volt a távolság, de nekünk megfelelt. Aztán egyre közelebb költöztünk egymáshoz :) De volt ismerősöm, aki nem sokáig bírta a kb. 50 km-es távkapcsolatot...


Semmire nincs garancia, ha együtt laktok, akkor sem, most emiatt ne hagyd ki, ha amúgy elviselhetőnek látszik a dolog. Fontos, hogy mi a tervetek a jövőre vonatkozólag s mennyire vagytok fontosak egymásnak s mennyire kell nektek egy fizikailag is közeli társ.

2018. dec. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennek így nem lenne semmi értelme. Szerintem ne pazarold erre a fiatalsagod. Nem fog működni. Ha érdekel hogy miért gondolom így szívesen kifejtem hosszabban:D
2018. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fiatalok vagytok! Szerintem mindenképp próbáld meg, de fontos, hogy ne csak TE akard ezt a kapcsolatot, hanem ő is! A legfontosabb majd, hogy távkapcsolatba ezt egy idő után tettekkel is "kell" "bizonyítani" mert igényed lessz rá! A másik ami fontos, attól hogy, nem vagy vele, még neked Boldognak kell majd lenned a hétköznapokba! Teljes életet kell majd élned ( koncentrálj a sulira a munkára hobbidra stb), hogy Ő ott lessz neked az csak egy nagy Pozitív extra lessz a mindennapokhoz! Nem mindenkinek jó a távkapcsolat Nekem a szeretetnyelvem a Minőségi időtöltés és az Intimitás ha ez nincs meg akkor nekem Off! A tied, tietek lehet teljesen más ezért egy pár évig távkapcsolatba is jók lesztek! Igyekezzetek majd minnél hamarabb közelebb kerülni! Kérdés: szülők mit szólnak!? 31 F
2019. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy van jövője a kapcsolatotoknak, vágj bele. Én 8700 km-re lakom a páromtól, évente három alkalommal találkozunk egy hónapra, elég nehéz de ez csak átmeneti. Mindenképp kell közös jövőképet alkotnotok amiért érdemes túlélni a mindennapokat és érdemes dolgozni vagy tanulni:)
2019. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!