Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyet mond szerintetek csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mond szerintetek csak barátként tekimt rám?

Figyelt kérdés

A sráccal eleg jó barátok vagyunk már évek óta, néha a környezetünk szokta kérdezgetni hogy együtt vagyunk-e. Valamelyik nap a fiú haverom magától fehozta ezt a témát, hogy az egyik ismerőse terjeszti hogy mi együtt vagyunk de ezt úgy mondta hogy közben lenézett és félmosoly volt az arcán. És mondta nekem hogy nem tudja, honnan gondolják és akkor is olyan furán nézett. Erre hogy kellett volna megfelelően reagálnom? (Nekem amúgy bejön)


17/L



2021. ápr. 2. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
12 évesen voltunk ilyenek. :D Nem érzed magad öregnek az ennyire kis gyerekes játékokhoz? Ha tetszik valaki akkor próbálj már beszélni vele vagy randizzatok .
2021. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdés:D
2021. ápr. 2. 10:41
 3/4 anonim válasza:
Tegyél fel olyan keresztkérdéseket, amikből nem látszik, hogy mit akarsz valójában kérdezni, de a válaszból rájössz, hogy miként tekint rád. Vagy olyan kijelentéseket, apró megjegyzéseket, hogy az ezekre való reakciójából derüljön ki.
2021. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van. Mondd neki, hogy úgy látszik, én nem tetszem a fiúknak, nem ilyen a zsánerük például. Aztán meglátod, mit válaszol. Mondhatná: de nekem tetszenél. és akkor már tudod folytatni. Ezt eddig nem is gondoltam. Tényleg?
2021. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!