Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzek barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátot?

Figyelt kérdés
Nekem még soha nem volt barátom de már nagyon szeretnék egyet. Az osztályomból már mindenkinek volt és a nagy részük már nem is szűz. De én nagyon béna vagyok az emberi kapcsolatok kialakításában és ahhoz kéne tanács hogy mégis hogy lehetnék érdekes egy fiú számára? Mégis mit kéne tennem. Aki csak azt tudja mondani hogy legyek türelmes az inkább már le se írja (nem bántásból mondom) annyiszor hallottam már ezt. Valami konkrétum kéne hogy hogyan lehetnék vonzó egy fiú számára már éppen eleget voltam türelmes és az életkorom nem is szeretném leírni. Nagyon megalázónak tartom hogy már itt kell segítséget kérnem mert magamtól sehogy sem boldogulok. Minden apró tanácsért nagyon hálás vagyok
2021. ápr. 8. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Például az segíthet, ha nem csak várod a sültgalambot, hanem elkezdesz kezdeményezni fiúknál, akkor lehet, hogy hamarabb lesz kapcsolatod.
2021. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel igaza van

Én pont olyan lány vagyok. Hiába bejön a fiú és ismerem is mondjuk látásból, annyira szimpatikussá válik nekem hogy a kiszemeltem lesz, de jelet meg mégse adtam sosem. Mindig másra várok hogy rámhajtson a semmiből kb. Ez nagyon nem jó tulajdonság, jeleket ilyen esetben adni kell, sőt sokszor még lányként is érdemes megtenni dolgokat, nyitni felé és úgy alakulhat valami. Ezt már fiúk is elmondták nekem hogy ez nem jó ha még egy kis jelet se adtam sosem, nézés, egy köszönés, mosoly semmi. Már azóta változtattam mert rájöttem ha nem teszek semmit akkor mit várok. Nem biztos hogy csak úgy minden előjel nélkül lép feléd a fiú magától.

Persze lehet hogy nem ez nálad a probléma, de ha esetleg magadra ismertél ez alapján akkor ne csak várd a csodát. Csináld okosan és legyél bátor, merj meglépni dolgokat te is. Hidd el én tapasztalatból mondom.

Emellett még hozd ki magadból a legjobbat minden téren. Legyél nyitottabb, kedves aranyos felszabadult, de legyél mindig önmagad. Ha úgy érzed tehetnél a külsődért is többet hogy mégjobban nézz ki, akkor foglalkozz vele. Nézd meg mi az ami jól áll neked, vonzóbbá tesz, találd meg a stílusod. Ha kell újíthatsz is valamit magadon, amit mondjuk ki szeretnél próbálni. Hidd el a fiúk is jobban észre fognak venni ha elégedett vagy te is magaddal és mindent pacekba vágsz😅 Ne félj semmitől és merj megtenni dolgokat, hozd ki a maximumot magadból és vedd észre a saját értékedet. Ne tartsd magad jelentéktelennek. Lehet mondjuk önbizalomhiányod is van, nem tudom. Most így ezek jutottak eszembe, szerintem ezek konkrét dolgok.

2021. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Balféknek hiszed magad, és ez látszik, érezhető rajtad,

ki akar majd veled ismerkedni..egy másik balfék..

2021. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm szépen nagyon kedves vagy sokat segítettél egyébként ezt így konkrétan nem fogalmaztam meg nekem vannak problémáim az emberi kapcsolatok kialakításával nem csak túl félénk vagyok vagy ilyesmi hanem pszichológus is megállapította hogy van valamj ezzel kapcsolatos problémám igyekszem majd változni és bagyon jól esett a segítség és nagyon remélem hogy sikerülni fog
2021. ápr. 8. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!