Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretnék egy barátot csak azért, hogy tapasztalatot szerezzek és nekem is legyen egy kapcsolatom? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Aki tetszik azzal most még egy jó darabig biztos nem lesz semmi, mert fiatalabb nálam 3 évvel. Ráadásul már neki is volt "kapcsolata". De csak ilyen gyerekszerelem. Viszont ha majd a jövőben mégis lenne vele valami közöttünk, azt akarom hogy addigra már legyek tapasztaltabb. És rá még minimum éveket kéne várnom de én is szeretnék egy kapcsolatot.

Hol találhatnék egy hasonló fiút, aki már szeretne tapasztalatot gyűjteni és belemenne velem egy ilyen "kapcsolatba"?


2020. jan. 20. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A suliban elég sok fiú van.
2020. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Vállalom :D


F/24

2020. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stark2000 ***** válasza:
55%
Hol találhatsz ilyet? Kb bárhol; utcán, suliban, neten.
2020. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
A többi ribaπc bulikban szokott általában ismerkedni.
2020. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom,csak eddig még nem volt senkim, szóval nem értek ezekhez a dolgokhoz.

Buliban még soha nem voltam(bár errefelé nem is szokott lenni)

2020. jan. 20. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg szinte bárhol találhatsz, de szerintem ami a legfontosabb, szögezd le neki, hogy elsősorban tapasztalatszerzés miatt csinálod, mert ha szerencsétlen beléd szeretne nagyon rossz lehetne neki ha nem gondolod komolyan a kapcsolatot.
2020. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan szánalmas hogy az valami hihetetlen.

Ahogy írják kb bárhol.

2020. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!