Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan közeledjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha április 19-én kinyitnak az iskolák, már csak hét hónap lesz ebből a tanévből, utána pedig már nem leszünk osztálytársak, tudom, nem az utolsó pillanatban kellett volna jobban belegondolnom ebbe.


Szóval még régebben, néhány éve elutasított egy lány, így el is engedtem a dolgot, elvégre nem akartam erőltetni, ha nem, akkor nem. Két évvel később azonban elkezdett (Így utólag nézve elég egyértelmű) jeleket adni. Nem voltam benne biztos, hogy mit szeretne, így vártam a dologgal, nem léptem. Majd bezárták az iskolákat.


Miután visszamentünk a suliba, ismét úgy éreztem, hogy közömbös, így elengedtem. De mégis, valamikor ott volt a szikra, ráadásul néha éreztem, mintha ismét szeretne valamit. Lépni fogok, nem ez a kérdés, de mégis hogyan tegyem?


Köszönöm a segítséget!



2021. ápr. 12. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az általánost nyissák.
2021. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem először csak környékezd meg, keresd a társaságát, beszélgess vele. Ha a lány szeretne majd tovább lépni akkor biztos hogy ad valamilyen jelet.


Sok sikert!

2021. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!