Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy közeledjek az egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek az egyik fiú osztálytársam felé? Hogy érjem el, hogy odajöjjön hozzám beszélgetni vagy rámírjon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem is szoktunk beszélgetni.

2020. okt. 5. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Kerdezd meg te tole hogy hogy van... van e kedve suli utan setalni vagy fagyizni ..

vagy kerd meg segitsen a haziba :D

2020. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónk tökéletesen leírta amit akartam mondani :D. Én is ezeket tudom ajánlani de tényleg.
2020. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megtudni milyen sorozatot néz, mivel játszik stb. Ha esetleg házi/dolgozat van ,akkor próbálj segíteni. Keress olyan dolgokat,amikről el tudnád képzelni, hogy beszélgettek :)
2020. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Menj oda hozzá bármilyen indokkal, hidd el örülni fog, ha te is teszel neki és szerintem az elején próbálj inkább élőben beszélgetni
2020. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül kell neki írnia vagy beszélgetést kezdeményeznie. Írj neki Te! Ha nem mersz direkt módon kezdeményezni, akkor csak kérj segítséget mondjuk matekban. Miközben elmagyarázza hozzál fel neki valamilyen témát. Lehetnek rejtett bókok is a részére. Ha viszonozza a bókokat sok esélyed lehet nála :).
2020. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!