Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálhat most épp életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhat most épp életem szerelme?

Figyelt kérdés
Azt hiszem érzelmileg kicsit túl nagyok az igényeim. Szeretném,hogyha szeretnének,szeretnék szeretve lenni, és szeretnék szeretni. Nagyon-nagyon-nagyon. Szeretnék hozzábújni valakihez. Szeretnék vele kuckózni. Annyit gondolok a szerelemre,hogy hihetetlen. Fantáziám kalandozó... :) Tudom,hogy evolúciós jelentősége van ennek az egésznek,de jelenleg csak ott tartok,hogy kínoz. A lehető legrosszabb forgatókönyvbe is belenyugodtam már,hogy sosem fogom megélni,megtapasztalni az igazi szerelmet. De akkor ugyan mi értelme lenne még az életnek? Hogy keressem a kis apró csip-csup örömöket? De hát nekem,itt és most másra van szükségem :(. Mit lehet ez ellen tenni?

2021. ápr. 15. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Most erre mit mondjak? Keresel megfelelő partnert erre.

Ha jól értem akkor "valakihez" szeretnél bújni és nem "ő" hozzá... szóval nincs veszve semmi.

2021. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

keress egy partnert, hogy ezt megéld. Lehet, nem is szerelemre, hanem odafigyelésre vágysz. Ha akarsz erről beszélgetni, írj!


F

2021. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ráád vár életed szerelme,iparkodj!xd

Amúgy keress olyan társat aki hasonlóan van össze téve,mármint ismerkedj kicsit,az sose árt.

2021. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
épp gyakorizik
2021. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el körülvenni a téged körülvevő apró kis örömöket, szerintem ezekkel kezdj el alapozni. Mivel elkezdesz majd ezekre fókuszálni, elindulsz szépen lassan a jó irányba, és a végén tökre pozitív leszel. Figyelj oda másokra is, próbálj nekik segíteni amiben tudsz, legyél kedves. Hidd el hosszútávon jót tesz neked és a körülötted lévőknek is. Ja és ha jó dolgokra gondolsz akkor be is vonzod azokat, szóval hajrá! Élj szabadon és boldogan, mert jogod van hozzá! :D

F

2021. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

#5ös vagyok

Első mondatban "észrevenni"-t akartam írni

2021. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
bongeszed az instat tesom szep lanyokra rairogatsz egyikkel csak lesz valami ne add fel faszikam jo gyerek vagy te biztosan
2021. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Jóóó tesóóókám, kukkerászd az instát meg a tindert, ott vannak a fullos bulkeszok, mindegyiknek dobsz ez üzikét, tesó, azt valamelyiket csak befűzöd mán he, csak legyé kitartó testvérem, ne add föl, jó? Szóval vágod a vakert.
2021. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenki :D
2021. ápr. 16. 15:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Kakilok
2021. ápr. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!