Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan csinálhatok szerelmi...

Hogyan csinálhatok szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt, de azokra nem jöttek normális válaszok. Ide csak az írjon, aki tényleg tudja hogy létezik.

2012. aug. 15. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Én tudom,hogy nem létezik,már próbáltam kamaszkoromban. Hol éltek ti? Azt hiszitek a mágiától vagy helyrejön a kapcsolatotok? Felvilágosítanálak kérdező: nem fog. Én is hittem benne,aztán rájöttem,hogy átverés az egész.Az ember bebeszéli magának,és azt hiszi,működik.Gondolj bele reálisan:szerinted mágiával be tudod folyásolni a másik ember érzéseit? Kizárt. Ha nem jöttök össze,annak oka van. Vagy benned,vagy benne,vagy nem egymásnak vagytok megírva.Ennyi.
2012. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vladislav83 ***** válasza:
100%
Ilyen valóban van, de nem ajánlom a használatát. Ezzel a másikra "rakenyszeítesz" valamit és jönni fog érte a büntetés, lehet egy fájóbb ponton.
2012. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: Én tudom, hogy létezik.

Második: Már az sem érdekel.

2012. aug. 15. 09:43
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Én csak egyet tudok,este mikor nyugi van lehetöleg egyedül vagy,fogj egy piros gyertyát,ird le a papira,a nevét az illetönek,vagy fénykép is jó,vagy ha esetleg kaptál töle valamit,tedd egy asztalra,mind ha van, a gyertyába karcold bele a nevét és a tiedet is,aztán gyújtsd meg,koncentrálj,akár mondogathatod is magadban,vagy hangosan,hogy te és ő örökké összetartoztok,vagy amit szeretnél vele kapcsolatban,a gyertyának teljesen le kell égnie,aztán tedd a gyertyát,a szekrényedbe,vagy ágyadba,őrizd meg az a lényeg.Amugy álitolag a legjobb,az ha a másik fél is ott lenne és közösen csinálnátok egy egy gyertyával,de gondolom ez nem az az eset.
2012. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszra vártam. köszi
2012. aug. 15. 10:46
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Önző dög vagy! Remélem nem fog bejönni!
2012. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha nem figyel rám magától akkor így fog.
2012. aug. 15. 15:30
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
De miért? Nyílván más valakire van szüksége nem rád... miért nem hagyod őt békén? De tudod mit? Csináld! Úgy sem lesz rá hatással... de ezt te magad is látni fogod.... Viszont a rád néző következmények súlyosabbak.... de meg is érdemled.
2012. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Rengeteg ilyen kérdét tesznek fel,de mostmár nem birom megállni,hogy ne válaszoljak.Sajna én megjártam a hadak utját!Pár ismerősömnek bejött a kötés,nekem nem.Ugyhogy én joggal mondhatom,hogy baromság is,nem is.Csináltattam több mágussal,magamtól is,mágusokkal együtt is.Semmi.Lehet pénzlehuzás?!De hidd el van aki igy szerezte meg az illetőt,amikor bejött neki azt hittem lefordulok a székről.Szóval létezik,de nekem nem jött be.Már nem bánom,nem is érdekel.A szerelem elmulik,erre vártam éveket.Nekem ez se jött össze csak a pénztárcám lett lapos.De aki megkötötte a volt barátom meg éli vele világát.Többet nem kivánok részletezni róla,és azt se értem,hogy miért van az,hogy aki szereti annak nem jön be aki kihasználásért köt annak meg bejön!?
2012. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Aki szereti azt akit megakar kötni annak azért nem jön be mert ő tudja hogyha magától nem szeret bele akkor mással jobb lesz az illetőnek. Ezért nem is akarja rákényszeríteni a másikra inkább csak egy kis kezdőlökést adni neki. Aki meg kihasználná annak nagyon kell valamiért és ők ilyenbe nem gondolnak bele. Szerintem legalábbis ezért.
2012. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!