Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá hogy tetszhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Nem tudtam részt venni edzésen mensi miatt. Ültem a padon és néztem. Mindenki kérdezgette, hogy miért nem edzek. A fiú barátom meg megvédett hogy nekünk ezt havonta viselni kell. Utána végig ott maradt velem. Beszélgettünk, mikor hívták játszani, akkor nem ment, hanem inkább velem maradt beszélni. Mondták is hogy milyen jó barátok vagyunk. Mikor mentünk le a pályáról, hazafelé menet, ő még visszatéet erre és olyan huncutul rám nézett és mondta hogy "barátok".Szerintetek? Esélyes, hogy tetszem neki?

2021. ápr. 17. 01:12
A kérdező szavazást indított:
Tetszhetek neki
Baráti kapcsolat
35 szavazat
 1/10 anonim válasza:
77%
100% hogy bejössz neki:)
2021. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hmm,ez érdekes..ilyen 80%-ban biztos többet érez,nem mondott volna olyat,de meg kéne kérdezned,mi nem tudhatjuk mit is érez a fiú.
2021. ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is bejössz neki. Ott maradt veled
2021. ápr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
3: És akkor mi van? Én is ott maradtam volna, ha az én barátomról van szó. A vegyes nemű barátságokba nem tudom, miért kell kényszeresen többlet tartalmat beleerőszakolni. Ha egy lány barátja csinálta volna, akkor gondolom, nem filóznánk rajta hajnalban, hogy vajon leszbi-e a csaj.
2021. ápr. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi alapján azt mondom igen, de nem ismerjük.
2021. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem azért mert ott maradt, azt én is megtenném a fiú barátaimèrt, hanem amiatt a huncut "barátok" miatt tetszhetsz neki.
2021. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek négyessel
2021. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Azt a "huncut" nézést nem lehet, hogy beleképzelted, mert rá vagy indulva? Én hordok magamnál nonspat meg tampont, ha valamelyik lány haveromnak kéne, mégse vagyok szerelmes beléjük.
2021. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy bejössz neki.
2021. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát idővel kiderül, nem egy csomag idegen foglya ezt megmondani :))
2021. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!