Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki mit tenne ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha párkapcsolatban vagytok, és újra megjelenne egy olyan személy az életetekben akit korábban nagyon akartatok és odavoltatok érte, őszinte szándékkal nyitna feléd felkeresne téged, mit csinálnál? Nagyon örülnél ennek, többet jelentett ő neked mint valaha bárki más, talán még a jelenlegi párodnál is többet, otthagynátok érte? (Nem az exedről van szó, ő egy más személy akivel lehet együtt jövőtök)

Nem kell belegondolni bármit is a kérdés mögé, csak erre adjatok választ, csupán csak kíváncsiság



2021. márc. 28. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Tartanám a távolságot. Párkapcsolatban vagyok.
2021. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha a jelenlegi iránt nem lennének olyan érzéseim, akkor lehet. De ha a kapcsolat jó és megvan a szerelem, akkor nem
2021. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez attól függ hogy a személy(akivel vagyok) iránt mit érzek... ha csak azért vagyok vele mert kell valaki stb akkor simán otthagynám:( tudom csúnyán hangzik

de ha szeretem meg ilyesmik akkor nem

Sőt akkor elvileg túl is vagyok az előzőn mert belementem egy másik szerelmi kapcsolatba

2021. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Csak olyan különbséggel, hogy én csak randizgatok (számomra baráti az egész, mert semennyire sem idavor és szinte lehetetlen vele normális dolgokról beszélni) egy pasival.

A napokban, meg fel keresett egy régi ismerősöm, akiért oda voltam. Találkát kért.

Kicsit össze vagyok zavarodva. De mivel nem vagyok együtt a jelenlegi randi partnerem el (aki nem udvarol meg semmi, számomra semleges), így, hogy tisztázzam magamban a dolgokat, találkozok a régi kiszemeltemmel, de vele még van beszélve, hogy csak egy baráti találkát szeretnék. (nekem jelenleg, ez segít tisztázni a dolgokat, hogy mit is szeretnék, stb. De nem mindenki csinálná így...)

2021. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idavor, az udvarol* lenne😅
2021. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem pont van egy ilyen személy, akire illik a leírás (olyan személy az életetekben akit korábban nagyon akartatok és odavoltatok érte). Ha most megkeresne engem, hogy próbáljuk meg, elhajtanám. Meglett volna a lehetősége összejönni velem, nem élt vele, most már továbbléptem, van párom, akit szeretek, őt már nem.
2021. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!