Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátotok szerelmével összejönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátotok szerelmével összejönni?

Figyelt kérdés
A haverom, viszont nem a legjobb, inkább ő tart közelebbi barátjának, viszont osztálytársak vagyunk (11.). Pár hónapja elmondta, hogy x csapatból akikkel elszoktunk járni bulizni (4en vagyunk fiúk, mi szoktunk eljárni álltalában), és mondta, hogy tetszik neki az egyik lány. Nah azt tudni kell, hogy a haverom több visszautasítást kapott mint bárki más a csapatba, sőt eddig csak neki nem volt még olyan, hogy valakinek tetszen. A lányra visszatérve, mondtam, hogy beszéljen vele, és kérdezte, hogy nekem nem tetszik e, és én az egész buli alatt kb. annyit beszéltem vele, hogy szia-szia szóval mondtam, hogy nem is ismerem szóval nem. Kb egy hónap telhetett el mikor kijelentette, hogy ő szerelmes bele... csak így semmi kapcsolat után hiszen karantén volt, azért mondta el mert rá egy hétre mentünk megint velük házibuliba ugyan oda, és rábeszéltük, hogy mondja el neki ( így a fiúk között úgy voltunk vele hamarabb túl lesz rajta és csodák is léteznek szóval). Elmondta, és vissza lett utasítva, az a buli ennyi is volt, csóri maga alatt volt vagy másfél hétig. Rá pár hétre megint mentünk, március végén. A lényeg, hogy felmentem az emeletre, mert mindenki lent volt, egy kis magány, egyedül cigi a teraszon jól esett, és valahogy( már nem emlékszem pontosan, ős is fent volt, szerintem később jött fel) beszélgető viszonyba kerültem a lánnyal, váltottunk pár szót, kedves volt, bár én már jól voltam a piától:D. Pár perc után azt mondta, hogy kedvel, nem vagyok rá büszke de kínos csend lett, nem tudtam rá semmit mondani, nagyon kínos vissza gondolva, ha nem lett volna haverom 100, hogy léptem volna. Azóta nem volt semmi, nem írtam rá, így is alig volt időm, meg karantén stb., akinek elmondta azt mondta csak kifogásokat keresek. Nem tudom most mi legyen. Az eset után nem mondtam el az osztálytársamnak, viszont rákérdeztem, hogy még mindig kedveli e és azt mondta persze. Csak szerintem "creepy" amit csinál a lánnyal? Vagy én látom rosszul, még léphetek? hiszen itt a nyár

2021. ápr. 24. 14:38
A kérdező szavazást indított:
Írjak rá, beszéljek vele
Hagyjam
21 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a csend kb 10 másodperc volt. Aztán jöttek fel páran, szóval így abba maradt a beszélgetés.
2021. ápr. 24. 14:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom nem valami nagy durranás, ha annyit mond hogy kedvel, több a semminél de ilyen meh...nem tudom mit kéne csinálni, lehet megpróbálnám azért.
2021. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd! Nem lenne szép tőled, hiszen megbántanád a barátodat. És ha megbántod, ki tudja, hogy mikor heveri ki. (Ha egyáltalán kiheveri.)
2021. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Válassz ki kell. A haverod vagy a random nő.
2021. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Én ennyire azért nem látom feketének vagy fehérnek a dolgot!

Alapvetően én mélységesen elítélem, ha valak elveszi a barátjától a nőjét, de itt egyáltalán nem ez a helyzet!

Csóri spanod, ahogy a fent említettekből lejött tulajdonképp midnekibe is szerelmes lenne, aki rámosolyog!

De most tök őszintén gondolj bele, hogy ha együtt jártok bulizni és a spanodnak minden nő megtetszik, akkor amíg vele vagy te nem ismerkedhetsz lányokkal, mert belegázolsz a lelki világába?

A lánnyal kapcsolatban, csak annyit tudnék mondani, hogy nem veszíthetsz semmit.

Látszólag kezd lecsengeni ez a pandémiás időszak és szép lassan elkezdi mindenki visszakapni a szabadságát.

Ez neked is kapóra jöhet!

Ha úgy gondolod, hogy egy próbát megér a jány akkor írj rá, hogy szívesen találkoznál vele, ha már lassan úgy is lehet menni bulizni, mert múltkor amikor találkoztatok nem voltál a toppon és így nem tudtál annyi figyelmet szentelni neki amennyit szerettél volna, vagy valami nyálas duma!

Ha ezen neagyisten megsértődik a barátod akkor bennem felmerülne a kérdés, hogy milyen barát is!?

Na hát én nagyjából ennyit tudtam hozzátenni a dologhoz! :D

2021. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fejlemény! Május 7. megyünk megint velük házibuliba, viszont haverom nem tud jönni. Mivel több lett nem így nem írok rá, bár lehet ott beszélek majd vele.

#5 Igen... Csak az osztályból 3 lányba volt "szerelmes" :D És mind visszautasította. Mesélt már valami kémiát lányokkal, de semmit nem tudott eddig felmutatni. És igen, ha ezen megsértődne, akkor nem számít ő mint barát, csak nem tudom magam a helyébe képzelni...

2021. ápr. 25. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!