Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért feszült velem a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feszült velem a barátnőm? A lent leírtak alapján kérném hogy ti mit csinálnátok.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,(aki egyben az osztálytársam is) nem úgy viselkedik velem mint egy normális kapcsolatban. Pl: Amikor még nem volt online, akartam vele beszélni és úgy viselkedett mintha szégyelne a barátai elől.

De most online ban ms-en leirja hogy szeret.

Nagyon összevagyok zavarodva, nem is tudom vele személyesen megbeszélni mert mindig úgy tesz ahogy szerinte nekem jó. De én ezt így nem akarom. Egy igazi kapcsolatban számomra megvan az őszinteség, bizalom... Ebben kérem a tanácsotokat hogy mitévő legyek.



2021. ápr. 24. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szégyell a barátai előtt téged, és csak neten írja hogy szeret, élőbe meg semmi?



Ez nagyon gáz, nem gondolod?

2021. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magányosnak érzi magát, hézagpótlónak akar.

Ezt írod: "...mindig úgy tesz, ahogy szerinte nekem jó. De én ezt így nem akarom". Hát akkor?...

2021. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazatok van teljes mértékben. Az a baj hogy nem akarom megbántani, plusz még az osztálytársam is és még az is lesz 4 évig.
2021. ápr. 24. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy beláttad, miszerint nincs értelme vele.
2021. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!