Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megpróbáljam elfelejteni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cvikmajster kérdése:

Megpróbáljam elfelejteni, kizárni az életemböl?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit decemberben megismertem, márciusban összejöttünk. Volt egy másik srác is aki ugyanígy udvarolt neki, de végül velem jött össze. Egy hét után szakított, mert túlságosan függök a szüleimtöl, mintha 18 évesen önállóan kéne élnie valakinek.... Majd 3 napjára rá összejött azzal a sráccal akit annyi ideig visszautasított.

Én nem tudok rá másképp nézni, nem mint csak barátra. És ez nekem fáj h vele látom, de neki fontos vagyok de mint barát és szeretné ha jóban lennénk mint elötte. Legszívesebben elfelejteném teljesen, de mégis vannak szép emlékeink is és hát az se túl kedves ha eltaszítom magamtól, ha fontos vagyok neki. Mit csináljak? Próbáljak barát lenni vele? Vagy elfelejteni teljesen?



2015. máj. 19. 07:54
 1/4 anonim válasza:
Ez rosszul fog esni, de ha három nap múlva össze jött azzal a csávóval akkor egy k..va. Valószínűleg (ha jól olvasom, mintha ezt te is tudnád) sosem volt beléd szerelmes. Barátok lehettek, lehet tényleg szeret úgy mint egy jó barát, de lehet ki fog használni, viszont nem biztos. Az biztos, hogy te nem fogsz tudni barát lenni, mert te legbelül szerelmes leszel belé, még ha ezt jól takarod is, és folyamatosan féltékeny leszel minden pasijára. 18 éves fiú vagyok én is, lehet igaza van abban, hogy túlságosan függessz a szüleidtől, de ezt nem tudom megmondani, mivel nem tudom, hogy mégis mi az amitől függessz. Esetleg még ő kísér el mindenhova, ki meg eléd a buszhoz/vonathoz amikor jössz haza a suliból (már ha bejárós vagy) vagy mire gondolt a csaj, vagy mire gondolsz te? Nyilván eltarthatnak a szüleid, lakhatsz náluk, megtilthatnak egy két dolgot, ez nem gáz, csak nem mindegy, hogy mit. A csajt meg felejtsd el, ha nem akarsz szenvedni, de rád bízom.
2015. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy mindenben engedélyüket kell kérnem. Ami mondjuk picit zavaró nekem is, de ez így sztem normális, azt várja, hogy együtt legyünk egyfolytában.. És az h ezt velem úgy közölte, mintha mi sem történt volna, tudja mit érzek iránta és úgy mondta h összejött vele, mintha ennek örülnöm kéne.. És én is inkább a felé hajlanák h elfelejteni. .:-( Mert tény, emberek nem változnak csak úgy.. :-(
2015. máj. 19. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már más fog neked tetszeni lehettek barátok. :) Addig meg úgysem tudnál csak a haverja lenni.
2015. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3as ebben tényleg igazad van :-) Köszi
2015. máj. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!