Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek többször a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többször a lányok bántják meg a fiúkat vagy a fiúk a lányokat?

Figyelt kérdés
Persze nem lehet általánosítani, de ti hogy figyeltétek meg?

2021. ápr. 29. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Lányok a fiúkat. Ezt saját tapasztalatból írom. Már sajnos én is megbántottam fiút. A lányoknál jön egy másik fiú, megtetszik, és azzal jár. Ezt lányként írtam.
2021. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Fiúk gyakrabban fizikailag, lányok gyakrabban mentálisan
2021. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Én pedig inkább azt veszem észre, hogy a fiúk a lányokat.

Több lány is van a környezetemben, akik próbálták a legjobbat kihozni a kapcsolatból, mindent megtettek a fiúért majd a srác szakított egy másik lányért.

De nem akarok általánosítani, ez csupán az én megfigyelésem.

2021. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Statisztikai felmérés és kimutatás erről aligha van.

Általában attól függ a felelet, hogy milyen nemű a válaszoló, aszerint a másik nemre keni rá a vétkezőt (lányok a fiúkra, fiúk a lányokra , de kivétel is van, pl. az első válaszoló).

2021. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A szemetek bántják meg a rendeseket 100%-ban, nemtől függetlenül.
2021. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon attol fugg milyen a kornyezeted, es milyen nemu barataid vannak tobbsegben. Altaluk keresztul is hallasz/tapsztalsz sok mindent a masik nemrol. Szerintem erre a kerdesre keptelenseg valaszolni

Nezhetjuk ugy is, hogy van olyan lany aki mindenen megbantodik, erzekeny, es van olyan lany aki kb semmit nem vesz magara mert eros es lepereg rola masok velemenye/bantasa. Fiuknal is teljesen ugyanez, bar ők annyira nem fejezik ki hogy megbantodtak, de naluk is ugyanez van.

2021. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Ez személytől függ szerintem..

Amúgy meg azokat bántják akiket hadják


17 ff

2021. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Latrom nagyon lelettem pontozva..


"Amúgy meg azokat bántják akiket hadják"


Én itt nem csak a lányokra értetem..És azt is írtam h szemilyéseg függu


És ez tényleg igaz hogy ezzek az emberek fugetelen a nemétől csak azzokat bántják erzelmileg aki hadja

2021. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8, Te nem vagy magyar? Ha mégis magyar vagy, akkor hogy-hogy 17 évesen a legalapvetőbb szavakat sem tudod helyesen írni? (személytől - személyiségtől, hadjuk - hagyjuk, lelettem - le lettem, nem csak - nemcsak, értetem - értettem, ezzek - ezek, fugetelen - független, azzokat - azokat. Ékezeteket, vesszőket és melléütést (függu - függő) nem is említem.

abban viszont igazad van, hogy függ az egyéntől (az ő személyiségétől).

2021. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
De magyar vagyok de szar a telefonom és lassú szóval egy idő után megunóm...es számítógép közelébe nem voltam🤷🏻‍♂️
2021. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!