Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy van egy nagy bandánk és a többiek szerint az egyik bandatagnak bejövök, de én nem vagyok benne biztos. Én lány vagyok ő pedig fiú. Hogyan tudnám úgy megtudni a választ, hogy ne kelljen feltennem konkrétan a kérdest. A barátságunkat menteném és nem szeretném megkérdezni tényleg tetszem-e neki, mert nem biztos. Valami ötlet, hogyan tudnám kideríteni?

2021. máj. 3. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem látod rajta, akkor kár beképzelni. Ha meg tényleg az, akkor egyszer eloall vele, én nem firtatnam, mert ha mégsem az, akkor csak leegeted magad.
2021. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a többiek azt mondják lehet benne valami.. bár ezt neked is le kéne venni hogy mennyire keresi a te társaságodat mennyire figyel téged, tartja-e a szemkontaktust, figyel a szavaidra, érdeklődik felőled, szoktatok beszélgetni ha igen mennyit? Meg mennyire mélyen?
2021. máj. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát tavaly megosztott velem nagyon személyes dolgokat így családjáról is. Tegnap pedig találkoztunk és mindig éreztem, hogy néz. Aztán írt a csoportunkba, hogy én nem szeretem ha valaki néz, erre írtam, hogy tényleg nem, mire irta, hogy velem azért mindig tartod a szemkontaktust (ami nem igaz mert mindig érzem, hogy néz de próbálok úgy tenni mintha nem venném észre, vagy ha mégis akkor az a mit szeretnél fejjel nézek rá)
2021. máj. 3. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha cukkol téged és figyel, elképzelhető, hogy tetszel neki de én a helyedben nem rákérdeznék, hanem jeleket küldenék, hogy Ő is nekem. Ha észreveszi, hogy viszonzod és tényleg tetszel neki, lépni fog, ha pedig abbahagyja ezt a viselkedést, csak a figyelmed élvezte.
2021. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szeméből kiolvasni. :) Asszem ez a legegyértelműbb megoldás úgy, hogy ne kelljen rákérdezni. :):) Mondjuk ehhez még csak annyi, hogy ha feltűnően túl sokat belebámulsz egyértelműen a tekintetébe, akkor az már feltűnő lesz neki, tehát bámulhatod a szemecskéit sokáig is, ha nem zavar, hogyha esetleg észreveszi. :):)
2021. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!