Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudgyam ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudgyam ha egy fiú KOMOLYAN szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Mik a jelek? A szerelmes mit csináljak? Hogy viselkedjek vele? Mivel lehet megbántani? A barátai viselkedéséből is meg lehet tudni?

2021. ápr. 16. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Voltak jelek. Lehet hogy megbántottam. Nem lesz már semmi az egészböl, de bánt mert egy kedves fiú csak félénk.
2021. ápr. 16. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekli Őt, hogy mi van veled, gyakran kérdezi hogy "Hogy vagy?", szeretne veled találkozni vagy csak veled lógni. Szeretne mindig megnevettetni, nem biztos abban, hogy mit csináljon néha. Szerintem ezek a is lehetnek jelei annak hogy tetszhetsz neki. :D De persze még sok van, és hát nem minden fiú ugyanolyan, másohgy mutatjuk ki ezt.
2021. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bámul. Nem rossz indulatból, de egyszerűen nem tudja levenni a tekintetét rólad, mert olyan szépnek talál.

Félénkebb a társaságodban, feszeng. Ha közel vagy hozzá akkor nagyrészt nem érvényes a bámulás.

Ezeket az információkat saját magamtól és a haverjaim viselkedéséből szereztem, remélem segít.

2021. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem csak mondja, hanem a cselekedeteiben is kimutatja.
2021. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es mi számít kimutatásnak?
2021. ápr. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!