Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha az osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az osztályból tetszik egy lány de sehogy se merem neki elmondani se utalni rá szoktam vele beszélgetni de kb ennyi egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha keresi a társaságod ha érdeklődik felőled ha nézeget sokszor keresi a tekinteted akkor valószínűleg te is tetszel neki.. ez esetben próbálj vele még többet beszélni mondjuk kérj tőle segítséget -szia te érted a ...matekot? Meg van ezaz anyag? Stb. Aztán érdeklődj hogy van kezdeményezz beszélgetést.

HA viszont nem is figyel rád meg nem keresi a társaságod érzed biztos milyen stílusban beszél veled (meg hogyan beszél mással- vagy hogy milyen stílusban ír neked, mennyi mire válaszol) szóval ha nem érzed hogy kölcsönös inkább ne keresd a társaságát és próbálkozz másnál

2021. máj. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Mondd el neki és, ha kölcsönös, örülni fog.
2021. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak tetszik, vagy szerelmes is vagy belé? A kettő nem ugyan az. Szerintem csak akkor mondj neki bármit is, ha valóban szerelmes vagy. Beszélgess vele, és figyeld, hogy ő is jól érzi-e magát veled. Ha igen, elhívhatod valahová kettesben.
2021. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2021. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Inkabb ugy kerdem hogy iden toltod a 15ot?
2021. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!