Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagy ne gondoljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy ne gondoljak ilyet?

Figyelt kérdés
Összevesztem nagyon csúnyán az egyik legjobb fiú barátommal. Eléggé el is zavartam szegényt. Ez azután volt hogy pimaszul kért bocsánatot mint aki nem érzi át a helyzetet. Amikor elküldtem könnybe lábadt a szeme. A barátnőim mondták hogy igaz hogy nem beszélünk de informálódik rólam a srác és a legjobb barátja szerint is szeretett engem. Szerintetek ez szerelemmel volt? Amúgy mindig jött utánam meg folyamatosan velem volt szünetekben

2021. máj. 3. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Szerelem
Barát
16 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ennyiből meg nem tudom mondani, hogy szerelmes-e beléd, mondjuk ha a legjobb haverja azt mondja, akkor jó eséllyel az. Meg egyébként ezek a legjobb fiú-lány barátságok nagyon-nagyon-nagyon sokszor minimum az egyik fél részéről biztos, hogy többször szól, vagy többről fog szólni, mint barátság.
2021. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2021. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!