Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit ismerek 5...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit ismerek 5 hónapja. Megtetszett és úgy érzem szerelmes vagyok belé mindig vele akarok lenni, olelgetni, puszilgatni. Szokott olelgetni hozzám bújni vagy puszit adni és nem tudom ő hogy gondolja. Mit csináljak? Leszbi lehetek és ő?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 15:48
 1/10 DollarDog ***** válasza:
Mond el neki hogy érzel iránta! Ha ő is így érez akkor nem fog elküldeni melegebb éghajlatra!
2017. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha nem így érez ahogy én? Azzal csak csalódnek és nekem az megjobban fajna 😶nem tudom adott már jeleket... Tegnap elvoltunk együtt strandolni és vitte a kezembe mélyebb vízbe utána ramcsimpaszkodott és úgy is közbe megölelt..
2017. aug. 17. 16:00
 3/10 DollarDog ***** válasza:
Nekem az jön le ebből hogy tetszel neki és többet érez irántad! Ha nem mondod el neki hogy érzel akkor nem történne semmi és ha elhappolják előled csak magadat okolhatod amiért nem mondtad el neki hogy is érzel iránta! Vesziteni semmit se veszthetsz! Ha nem érez úgy irántad akkor max azt mondja hogy legyünk csak barátok! :) próbáld csak meg!
2017. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha azt csinálnám hogy elmegyünk bulizni mert en 16 vagyok ő 17 lesz decemberben és innank akkor könnyebb lenne raterni a témára?
2017. aug. 17. 16:15
 5/10 DollarDog ***** válasza:

Az is egy megoldás! De többet érne ha józan ésszel megtudnátok beszélni! Én csak tippet adok nem rád erőszakolom a módszerem!

Ha az ivós módszer melett döntesz figyelj pár dologra!

-Vonuljatok külön hogy kettesbe megtudjátok beszélni

-Itasd le rendesen meg te is addig igyál amíg nem leszel off részeg de azért annyira ittas hogy tudj magadrol!

Ha ez megvan gond nem lehet viszont ennél a piás módszernél arra is gondolj hogy lévén hogy ittasok lesztek nem biztos hogy komolyan fog venni! Azért én bízok benned és remélem sikerül :D

2017. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. sokat segítettél és remélem jó lesz!:)
2017. aug. 17. 16:35
 7/10 DollarDog ***** válasza:
Igazán nincs mit :) remélem összejön! Drukkolok :D valami van privátba irhatsz ha gondolod :D
2017. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem mond el mit érzel iránta és nem fog elküldeni melegebb éghajlatra mert ha oda búj hozzád és puszikat ad akkor biztos hogy szeret .
2017. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De néha úgy érzem mintha ő is érdeklődnek felém másszor meg nem.. és hogyha ő csak sima barátnő alapon bújik oda hozzam meg puszilgat,olelget?es nem akar semmi..?
2017. aug. 18. 11:09
 10/10 anonim válasza:

Sztem csokold meg... Én is mindig azt probalom elerni bar eleg nehez eljutni addig Neha :D

Abból majd tudni fogod mit érez... ha abból nem vagja le semmiből....

23LL

2017. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!