Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, borzasztóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, borzasztóan szerelmesek vagyunk egymásba, már hónapok óta tart, de anyukám nem szeretne elengedni hozzá, hogy ott aludjak, mert azt gondolja, hogy az gáz, ha a lány alszik elsőnek a fiúnál, mivel vehetném rá, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
Sosem féltett anyukám. Ráadásul pár hete azt mondta, hogy neki az is mindegy hogy lefekszünk-e, csak otthon legyünk, kettesben. Na és most megkérdeztem, hogy ott aludhatok-e náluk és azt mondta, hogy nem, meg elkezdett velem veszekedni. Mivel lehetne meggyőzni, hogy nem vagyok őrült és úgysem csinálok hülyeséget, ahogy a barátom sem? (Ismerik egymást)

2018. dec. 25. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem alszik a barátod nálatok??

Nekem is volt ilyen, hogy az anyuka ki kötötte, hogy csak akkor aludhat nálam a lány, ha 2 szer már ott aludtam. Semmi gond, aludtam én a lánynál. Az élmény ugyan úgy megvolt.

2018. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szobám éppen újítás alatt van, így én a tesóm szobájában alszom, tehát arra, hogy ő aludjon nálunk most semmiképp nincs lehetőség.
2018. dec. 25. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És nem bírtok ki még 1-2 hetet, míg a szobád kész lesz??
2018. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!