Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj hogy ha én eddig abban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy ha én eddig abban a hitben éltem hogy a lányok a jó és rendes fiúkat szeretik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy baj. Nyugodtan álmodozz csak tovább. Egyedül.... 😊
2021. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most kiverted a biztositékot
2021. máj. 4. 13:06
 3/18 A kérdező kommentje:
Már mindent értek..
2021. máj. 4. 13:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire azokat szeretik, de szeretik az izgalmat, változatosságot, kihívásokat is. Ha azért vagy jó és rendes fiú, mert megcsinálod a leckéd, és szépen betűröd az inged a gatyádba, az egész más mintha azért vagy jó és rendes fiú mert egy diákszervezetet vezetsz, nyáron kenyában építettél víztornyot önkéntesként, és megnyerted az oxfordi vitaverseny regionális fordulóját. Remélem érted mi a különbség a semmittevés, és az aktív szerep között. Abban aki nem csinál semmi érdekeset, nincs is semmi érdekes és vonzó.
2021. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szóval nem rossz fiú kell lenni hanem érdekes dolgokkal foglaljam el magam?
2021. máj. 4. 13:31
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
A lányok a rosszfiúkban nem a stílusukat szeretik hanem azt, hogy jól néznek ki.Sokan úgy vannak vele, hogy mivel baromi szexik, az se baj ha bunkó seggfejek.Most lányként bevallom, hogy én is jobban vonzódom a rosszfiúkhoz mint a stréberekhez.Bár! Soha nem jönnék össze semelyikőjükkel.Inkább keresem az arany középutat.Mert igenis vannak akik jól néznek de közben kedvesek és rendesek.Én eszméletlenül kiábrándulok egy fiúból ha ilyen beképzelt és csak du@ni akar.És szerintem azért sokan vannak így.De valljuk be az se sokkal jobb amikor egy fiú betűrt kockás inggel matekkönyvel a kezében akar veled beszélgetni.Legyél a kettő között.Tuti siker!
2021. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

A stréber majd 20év múlva jól kicsinál a cégénél.



Üdv: Stréberek ügyvédje

2021. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy aki rendes és jó az stréber???!!! Egyáltalan nem közelítek egy stréberhez legalábbis amiket felsoroltál. És akkor ha jól nézek ki akkor már rossz fiú vagy? Hmmm.. 🙄
2021. máj. 4. 18:48
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

#5 pontosan. Attól hogy rendes srác vagy még nem kell unalmasnak lenni. A rosszfiúkat meg csak a fipmekben szeretjük látni, a valóságban senkinek nem kell egy felelőtlen, megbízhatatlan bunkó, akire sosem lehet számítani.

Attól hogy udvarias, rendes, kedves vagy még lehet jó humorod és szeretgetsz érdekes dolgokat. Az ilyen fiúkat szeretik a lányok.

2021. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
A lányok igenis a rendes és jó fiúkat keresik és kedvelik. Ha annak tartod magad de nem jutottál senkivel semmire akkor valószínűleg nem vagy olyan rendes és jó mint gondolnád.
2021. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!