Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RolixVokCs kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a barátnőm bizalmát, és hogyan szüntessem meg a gyűlöletét?

Figyelt kérdés

Szóval volt pár félre értésünk, és egyszer szakítottam vele, mivel azt hittem más fiúval van együtt.

Azután mikor bocsánatot kértem tőle, hogy azt hittem mással jár, és ezeket a dolgokat megbeszéltük és azt mondta hogy innentől nem nagyon bízott bennem, és azt hitte hogy csak kifogom használni (ami nem volt igaz, és ez miatt vesztettem el a bizalmát, pedig nagyon szeretem őt, és soha nem tennék ilyet vele).

És most ő szakított velem, mivel egyszer ideges lett és rajtam vágta le. És le is tiltott facebookon, és még discordon is. De viszont én nagyon szerettem őt, ezért mindent megtettem hogy a tiltásokat levegye.

Most már jobban van, és fel is oldotta a tiltásokat, de még mindig úgy érzi hogy gyűlölete van felém, és elég flegma is velem.

Nem akar velem beszélni, és úgy érzi hogy egyedül jobban van, de szoktam látni hogy pl: egy játékban mással beszél (nem sokszor, de szokott lenni ilyen)



2021. máj. 6. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell erőltetni ami nem megy. Találsz jobbat te is meg ő is.
2021. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ő mar kiábrándult
2021. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hanyagold a dolgot. A véleményem szerint mindketten kicsit sután álltatok a kapcsolatotokhoz.

Nincs sok infóm, de kb az jött le, hogy te féltékeny vagy és behalluztál egy másik fickót, a csajszi meg valószínűleg megkönnyebbült, hogy szakítottatok, majd hirtelen felindulásból összejött vele, de hát ugye csak a töltött káposzta jó megmelegítve, és most te nem akarod elengedni, hiába nem volt feltétlenül érzelmileg kielégítő a kapcsolatotok.

Úgyhogy engedd el, keress mást ;)

2021. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!