Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első csókod?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókod?

Figyelt kérdés

Elősször azt akartam kérdezni, milyen csókolózni, de nem ezt tettem mert, ahogy tudom az első a legemlékezetesebb. Amit vaktában nyomunk valaki ajkára, az nem annyira nagy élmény ahogy tudom...

Nem tudok sok mindent ezzel kapcsolatban, szerelmes sem voltam még nagyon...



2021. máj. 14. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

13 éves voltam... nagyon gáz volt. A srác hirtelen megcsókolt én meg lefagytam és nem bírtam a számat sem mozdítani szóval ellöktem magamtól:,)

17L

2021. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég gáz volt. Asszem 14 voltam, a srác 15, egy liftben történt. Nem tudtan mit kéne csináljak, lefagytam, majd elkezdtem magyarázni hogy mennyire béna voltam és csináljuk újra, a srác csak röhögött. Elég kellemetlen volt.

18L

2021. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem túl szép történet az enyém. Fiú vagyok, buliban bekötötték a szemem és egy srácot csókotlam meg , csak hogy olyan puha volt a szája, hogy teljesen bedőltem a szivatásnak...
2021. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, de így utólag csak annyit tudok mondani, hogy semmivel nem másabb, mint az összes többi csók. És igazából szerencsésnek is tartom magam, hogy egy olyan lánnyal volt, aki tapasztaltabb nálam, és mert is kezdeményezni.

Akinek pedig még nem volt meg az első csók, annak csak annyit tudok mondani, hogy nem kell izgulni. Mindenki fél tőle valamennyire, de én is rájöttem utána, hogy semmi félnivaló nincs ebben, és szinte egyből reflexé vált, hogy megcsókolom a barátnőm. (És nagyon fontos, hogy a nyelveddel ne kapcsolj tornádó üzemmódba, és ne is próbáld meg ledugni a másik torkán.)

2021. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen volt egy szóval?

Sz@r.

14 voltam. Mindkettőnknek ez volt az első csók, és iszonyatosan béna volt.

A későbbiekben sem szerettem meg a csókolózást ezzel a személlyel.

Ennek már 3 éve, azóta várom, hogy összejöjjek valakivel, akinek iskerül a rossz élményeket elfeledtetnie, és felváltania szépekkel.

2021. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Éppen aznap volt a születésnapom. (16/17.)

Rohadt furcsa volt, nem is tudtam hogyan reagáljak. Az első gondolatom az volt, hogy "Ennyi???" XD

2021. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt. Füsttel játszottunk, küldözgettük egymásnak. Kicsit tompa voltam az alkoholtól, így nagyon sokat nem éreztem. Az ilyen finom dolgokat nehéz igazán átélni piásan, betompulsz
2021. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
14 voltam, egy erdőben sétáltunk aztán megtörtént, semmi extra, nem volt nagy szám, még jónak se mondanám
2021. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!