Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy történt az első csókod?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az első csókod?

Figyelt kérdés
Millió és egy kérdés van erről fent, de az idő múlásával új emberek regisztrálnak, új élményeket osztanak meg. Egyszerűen csak nagyon jó ezeket olvasgatni. Szóval hogy történt, mikor, hol? :) Kiváncsian várom válaszaitokat.

2016. jún. 22. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Álmaimban*-*
2016. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 éve, a parkban ültünk és a lány azt mondta, hogy nagyon szeret és nem tudja elképzelni nélkülem a jövjét, majd odahajoltam és megcsókoltam. Én 18 ő 17, ma is együtt vagyunk.
2016. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vodka+egy nagyon erőszakos barátnőm, meg egy fiú aki tetszett, a barátnőm meg kikönyörökte a csókot xD
2016. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Buliban. Reszegen. Nem volt kellemes
2016. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 EasyCiS ***** válasza:

Tudom kicsi voltam, és eléggé nevetséges, és ezért le is pontozhattok, de 1. osztályosan, még akkor azt se tudtam, hogy mit kell csinálni, de oda jött egy lány, és megcsókolt :D

Ennyi történt, jó érzés volt igen, meg különös.

2016. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Mai napig álmodok arról az egy csókról. Még nagyon kicsik voltunk, én 13, ő pedig csak 12.Ezért is volt az, hogy 3 vagy 4 hét is eltelt, mire volt merszem megcsókolni. :) Mondhatjuk, hogy előre eltervezett volt, elvégre tudtam, hogy azon a randin meglépem ezt. Persze nagyon ideges voltam, ezért végig vadul rágóztam. :D Mikor aztán a randi végén elértünk a házuk elé, és már meg is volt a szokásos búcsú ölelkezés akkor megcsókoltam. Nem volt tökéletes, elvégre mindkettőnknek ez volt az első, igazi nyelves csókja, így volt egy-egy fogkoccanás, de ez egyáltalán nem volt illúzióromboló. Valahogy így is észveszejtő volt, ahogy akkor úgy dobogott mindkettőnk szíve, ahogy még soha azelőtt. Utána amikor hazafelé sétáltam a világ legboldogabb emberének éreztem magam. :)

Sajnos már nem vagyunk együtt. Kicsik voltunk, még gyerekek. De a mai napig ez az egyik legerőteljesebb élmény, amely megmaradt bennem.

19/F

2016. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

13 évesen "összejöttem" egy sráccal, náluk találkoztunk és az ágyon fekve egyszercsak adódott egy pillanat amikor odafordultam hozzá és megcsókoltam. Nem voltam félős az biztos, főleg hogy nő vagyok :) Kicsit megijedtem utána amikor átdugta a nyelvét, nem is szerettem vele csókolózni, de mára már teljesen rendben van.

24/L

2016. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

14 évesen csókolóztam először. A srác akivel ma mai napig együtt vagyunk neki tolt a falnak és megcsókolt.:) Nagyon furcsa volt, hogy ott volt a nyelve, de minden jön magától.:)

17/L

2016. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!