Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki, vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem rég megismertem egy fiút, pár szót már váltottunk, de legfőképpen írtunk. Ahányszor írtunk, annyiszor én írtam rá. Mindig rövidíttésekkel válaszolt, és csak néha kérdezett vissza. De, múltkor haza kisért, akkor felajánlotta hogy elkisér. Folyamatosan találkozik a tekintetünk, olyankor el is pirul egy kicsit. Amikor múltkor elmentem haza, a barátaival volt egy kisebb csoportban, és utánam nézett és még egy jó darabig nézett. Sokszor segít dolgokban, de nem mond semmit. Mindig mellém áll, olyankor ki húzza magát...fogalmam sincs. Nekem kellene kezdeményeznem? Vagy nem jövök be neki? Hogyan kezdeményezhetnék, ha bejövök neki?

2021. máj. 16. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz mindenképp mert kifogtál egy csendes típust aki fél az elutasítástól. Honnan tudom? Mert én is csontra ilyen vagyok.

És iszonyat jól esett volna, ha a lány nyitottabb lett volna. Ezt ne úgy értsd, hogy egyből randi-szex stb, hanem hogy te érintsd meg a kezét, ajánld fel az ölelést és provokáld, hogy már ne tudjon ellenállni és megcsókoljon téged.

2021. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válaszodat. Igyekezni fogok. ^^
2021. máj. 17. 07:50
 3/4 ANONYMUS* válasza:
Szerintem bejössz neki csak kezdeményezned kel. :P
2021. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap írtam neki...nagyon lerázós volt. Mindig ilyen, mikor írok neki. De most mégjobban...hát nem tudom. A jövő hét folyamán, elhívom valahová. Ha nemet mondd, akkor egyértelmű lesz. :/
2021. máj. 20. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!