Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek szintet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek szintet?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamon, aki nagyon tetszik, és az utóbbi időkben eléggé feltűnően sokat is beszél velem, személyesebb témákról is, megvan a kölcsönös viszony. A kérdésem az lenne, hogy hogyan kerüljek hozzá még közelebb, hogy bevalljam neki, hogy szeretem? Nem akarom, hogy hidegzuhanyként érje őt az információ. Jártam már sajnos úgy, hogy túl sokáig vártam vagy hamar vallottam be egy lánynak, és így elszalasztottam őt. Kérlek segítsetek! Előre is nagyon köszi a válaszokat!

2021. máj. 17. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Találkozzatok, beszélgessetek sokat. Alkalmas pillanatban, helyzetben, öleld át a derekát. Nézz mélyen a szemébe, dicsért meg a ruháját, frizuráját, alakját, aztán megmondhatod neki, hogy tetszik Neked. Persze mindezt ne egy alkalommal, hanem fokozatosan.
2021. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%

Egyest anyival javítanám ki, szerintem ma már egy okosabb lány, összerakná azonnal a képet hogy bejön neked, és aztán lehet pattint. Tapasztalat, egyébként 18 éves fiú vagyok.

Én nagyon sokszor az öleléssel, a szeretettel, a beszélgetéssel szereztem meg lányok szívét.

Nem valami kihasználós istenverése vagyok nyugi:D

Egyszerűen a rossz tapasztalataim alapján létrehoztam a magam szemszögéből legegyszerűbb, és leghasznosabb alternatívát.


Lazuljatok el, menjetek csavarogni. Beszélgess a családjáráról, ha tudod valami bántja lásd el jó tanáccsal.

Neki az a lényeg, hogy egy erős bástyát lásson benned, nem az hogy még egy kan, aki ágyba vinnexdd


A bizalma kell neked első körben.

Menjetek el talizni.

Ha van baráti társaság menjetek el együtt oda, lássa mindenki hogy ti valamilyen szinten egy duo vagytok.

Aztán kitudja, lehet ő fog cruhsolni.



Nekem ezzel az alternatívával már x2-en barátnőm volt.


A mostanival már lassan 9 hónapja vagyok együtt.

Egy évvel azelőtt hogy a fentieket rendeztem volna magamban, akkor kioffolt, de aztán ő vallott szerelmet, ehez mit szolsz?



Szóval, fel a fejjel barátom, és sok sikert:D

2021. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Szintet elegendő XP gyűjtésével lehet lépni.
2021. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat #1 és #2!
2021. máj. 18. 16:46
 5/8 Jkg341 ***** válasza:
76%
#3 ez valami isteniXDDDDD
2021. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csapjad ki tesó
2021. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Végülis a #3-nak is igaza van😂


Szintet lépni csak gyakorlással fogsz tudni, tapasztalatból mondom. Pont mint egy videó játék. Minél többet gyakorolsz, annál ügyesebb vagy, annál nagyobb szinten leszel. Hiába nézel 1001 hasznos tanácsot neten, ha nem gyakorlod nem fog jobban menni. Legyél magabiztos és minden alkalommal menj kicsit messzebb a dolgokkal. Elsőre egy sima ölelés, aztán kicsit hosszabb, utána mehetsz kicsit lejjebb a karjaiddal. Lehet offol, lehet pofon vág ha túlzásba viszed a dolgokat, de ugyan már mi az neked. Kialakítasz egy ugyan ilyen helyzetet, ugyan így eldumálgatsz valakivel és újra megpróbálhatod a dolgot. Előbb utóbb megtalálod azt, akivel kölcsönös a dolog.

2021. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegitának a gravitációs teremben sikerült…
2021. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!