Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy van esélyem ennél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

A suliban van egy elég dögös goth csaj aki sok fiúnak tetszik. Természetesen én is megnéztem már párszor. Viszont én egy vékony, szemüveges, matekos srác vagyok, egyszóval nem én vagyok a gimis lányok kedvence.

Viszont a múlt héten amikor a lány pár osztálytársával beszélgettem, idejött a lány. Előszőr csak az osztálytársaival beszélgetett, aztán átült mellém és velem is dumált. Aztán a napoknan mindig köszönt a folyosón, meg rám mosolygott, volt hogy szünetben odaült mellém kajálni. Viszont nagyon nehéz elhinni hogy érdekelhetem. Nem nézek ki valami jól, meg népszerű se vagyok. Szerintetek?



2021. máj. 19. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont te tetszel neki, nem tudhatod neki mi az esete. Beszélgess vele többet aztán majd kiderül, meg van e a közös szimpátia.
2021. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem mindenki a külső alapján ítélkezik, vagyis lehetséges, sőt valószínű, hogy szeretne tőled valamit. Azt ajánlom, hogy tudd meg, hogy nem csak barátkozni szeretne-e. A lányoknak tetszik, ha egy fiú bemerje vallani az érzéseit, vagyis nem szégyelli őt. A jelek alapján könnyen rájöhetsz arra, hogy milyen irányban kiváncsi rád. Szerintem a népszerű csajoknak bejönnek az “ellentétei”.
2021. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki mer az nyer. Szerintem ismerkedj, beszélgess még vele egy ideig majd esetleg pár hét után hívd el valahová. Ha nemet mond akkor sem lesz olyan kínos hisz mindjárt vége a nyárnak.

Szerintem nem vagy neki olyan közömbös bár nem láthatok a fejébe.

Sok sikert!

2021. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok általában az okos és/vagy elvont srácokra buknak, nem az agyatlan nagymenőkre.
2021. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresi a társaságod, ami jó jel. Az is fontos, hogy miről szólnak a beszélgetéseitek. Mert ha arról, hogy milyen lett a múltkori dogád, akkor abba nem sok dolgot képzelnék bele. Próbáld meg elhívni kettesben is beszélgetni, pl. suli után.

Viszont egy biztos: Csak akkor lesz esélyed nála, ha elhiszed magadról, hogy képes vagy megszerezni őt. Ha nem hiszed el, ugrik az ömbizalmad, amin akár egy jó esély is elmehet.

Sok sikert!

2021. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 sokmindenről beszélgetünk. Nyilván ilyen basic sulis dolgokról is, de volt hogy mesélt nekem régebbi élményeiről, tovább tanulási céljairól, hobbiairól.
2021. máj. 19. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem lehet csak barátkozni szeretne. Lehet érdekesnek talál de ennél többet így elsőre szerintem felesleges belelátni. Majd úgyis alakúl idővel.
2021. máj. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó de már annyira nem aktuális... Azóta összejöttünk :) nagyon meglepődtem amikor igent mondott a randi meghívásomra. Aztán pár tali után megpuszilt. Aztán már csak alakult magától. Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2021. máj. 31. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!