Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon van esélyem ennél a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lanyt meg par hete es hat teljesen belezugtam. Kb csak koszontunk egymasnak alig pillantott ram mert sietett de en azota nem tudom kiverni a fejembol.

A lenyeg az, hogy o kulsoleg 10/10es nagyon nepszeru "meno" lany sok pasija volt mar allitolag. Viszont van aki meg azt mondja rola, hogy igazabol nagyon aranyos lany es sokan csak irigyek ra es terjesztenek rola ilyen-olyan dolgokat. Bar teny, hogy sokat bulizik.


En igazabol jol nezek ki, legalabbis helyesnek mondanak a lanyok szoktak nezni, meg egyebkent rengeteget sportolok szoval a testem is szerintem rendben van. Voltak mar baratnoim de nem vagyok annyira csajozos tipus en inkabb (sajnos) romantikus alkat vagyok :|

Szoval nem tudom, lehet-e eselyem nalam o tenyleg annyira szep :) Meg azt sem tudom, hogy osszeillenenk-e nyilvan meg kene ismernem elobb de nem akarok feleslegesen teperni nem szeretem az olyan megalazo szitukat. Es honnan tudhatnam, hogy van-e eselyem nala ha amikor pl latom az utcan ram sem nez?! Legalabb valami apro jel ha lenne.


2017. márc. 1. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert szerencsetlen vagy es ahelyett hogy egy ilyen kis dolgot de oldalnal meg par mp alatt kiirsz egy kerdest.
2017. márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Adom az első kommentelő szavait. Ne kell beaszrinak lenni beszélgess a lányal és lesz ami lesz. Majd meglátod van e esélyed.
2017. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!